Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Nautikka - Gdynia Działki Leśne - Moderna - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdynia Działki Leśne

Inwestycje dewelopera Moderna

Domy w Gdańsku
Moderna

Nautikka Gdynia Działki Leśne (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Nautikka
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Nautikka

Nautikka

Gdynia

Działki Leśne

Pomorska

  • 2016-12-30
  • od 29 do 100 m2
  • 6900 - 8500 PLN
  • 6
  • tak
  • w hali garażowej
  • www.nautikka.pl

O deweloperze

Moderna Holding sp. z o.o.

ul. Świętojańska 45/30

81-391 Gdynia

wiecej o deweloperze Moderna

Nautikka to inwestycja dla odważnych, żyjących z pasją ludzi. W tej inwestycji powstanie tylko jeden, jednak bardzo komfortowy, kameralny budynek. Tak jak w przypadku wszystkich inwestycji firmy Moderna Investment, każdy najdrobniejszy szczegół jest dokładnie przemyślany, tak by mieszkańcy czuli się wyróżnieni.

Lokalizacja inwestycji Nautikka jest wręcz wymarzona dla osób aktywnych, chcących zarazem mieć kontakt z naturą. Gdynia Działki Leśne takie warunki doskonale zapewnia. W kilka minut dostaniemy się do Śródmieścia Gdyni, Bulwaru Nadmorskiego oraz wszelkich atrakcji, jakie tam znajdziemy. W pobliżu budynku znajduje się też przystanek ZKM oraz SKM, dzięki czemu można szybko przemieszczać się po całym Trójmieście.

Inwestycja znajduje się w spójnej zabudowie ulicy Pomorskiej i w pobliżu lasu, dlatego projekt budynku stworzono z nastawieniem na uzyskanie maksimum promieni słonecznych w tej lokalizacji. Nautikka to inwestycja, która trzyma kurs obrany przez Gdynię. Przy Pomorskiej 8 powstaną nowoczesne, komfortowe, doskonale zlokalizowane mieszkania o wysokim standardzie części wspólnych.

Surowy klimat polskiego wybrzeża hartuje charakter i ducha. Wywołuje potrzebę stawiania wysokich wymagań. Najwyższa jakość wykonania, duże przywiązanie do detali oraz wyrafinowana estetyka, tworzą wyjątkową inwestycję.

Nautikka to miejsce, które zderza ze sobą ambicję i pasję, daje przestrzeń pracy i odpoczynku. Tak jak morze, jest pełna żywiołów, łącząc w sobie jednocześnie bunt i harmonię.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne