Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Baltiq Plaza - Gdynia Centrum - Moderna - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdynia Centrum

Inwestycje dewelopera Moderna

Domy w Gdańsku
Moderna

Baltiq Plaza Gdynia Centrum (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Baltiq Plaza
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Baltiq Plaza

Baltiq Plaza

Gdynia

Centrum

Swiętojańska 43

  • 2016-03-31
  • od 29 do 191 m2
  • 10900 - 16900 PLN
  • 8
  • tak
  • wewnętrzne
  • www.baltiq.pl

O deweloperze

Moderna Holding sp. z o.o.

ul. Świętojańska 45/30

81-391 Gdynia

wiecej o deweloperze Moderna

Baltiq Plaza doskonale uzupełnia przestrzeń pierzei ulicy Świętojańskiej. Dwie bryły budynku z wewnętrznym dziedzińcem wpasowane są w istniejącą już zabudowę. Tworzą nowoczesną przestrzeń o zróżnicowanej funkcjonalności.

Architektura budynku wpisuje się twórczo w tradycje modernizmu "białego miasta". Elewacja zaprojektowana z użyciem różnych odcieni bieli, nawiązuje do architektury współczesnych jachtów, a dodatek elementów w kolorze drewna dopełnia marynistyczne skojarzenia. Charakterystyczne, pionowe, smukłe elementy tworzą unikalny i elegancki wzór fasady, dający wrażenie ruchu i zapraszający przechodnia do wnętrza placu. Po zmroku, dzięki wmontowanemu we wnęki elewacji oświetleniu, BALTIQ PLAZA ożywa pełnym blaskiem. Skierowany w stronę morza zaokrąglony łuk bryły budynku, przywodzi na myśl płynący okręt. Podkreśla dynamizm inwestycji i charakterystyczny styl gdyńskiej architektury.

W inwestycji znajdą się komfortowe mieszkania, luksusowe apartamenty, a także powierzchnie zaprojektowane z myślą o usługach i biznesie. Plac pomiędzy południową i północną częścią budynku stworzy patio. Schody zewnętrzne w części zachodniej i kaskada zieleni w części wschodniej, prowadząca do pomnika Harcerzy Gdyńskich, otworzą plac na kondygnację -1. Znajdzie się tam charakterystyczna strefa ogólnodostępna, zaprojektowana tak, aby oddzielić ulicę od części kawiarniano - usługowej. Najniżej położona kondygnacja -2 przeznaczona na wielostanowiskową halę garażową.

Oferta Baltiq Plaza to szeroki wybór mieszkań, o powierzchni od 29 m2 po 190 - metrowe apartamenty. Ostateczny rozkład pomieszczeń może być zaaranżowany indywidualnie.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne