Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

2 Potoki - Gdańsk Jasień - Polnord - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Jasień

Inwestycje dewelopera Polnord

Domy w Gdańsku
Polnord

2 Potoki Gdańsk Jasień (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana 2 Potoki
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach 2 Potoki

2 Potoki

Gdańsk

Jasień

Guderskiego

 • od 2012-09-30 do 2013-09-30
 • od 36 do 70 m2
 • 3900 - 4500 PLN
 • 4
 • tak
 • indywidualne garaże
 • Inwestycja objęta programem Mieszkanie dla Młodych
 • www.polnord.pl/polnord-pl-i...

O deweloperze

Polnord S.A.

ul. Śląska 35/37

81-310 Gdynia

 • Biura Sprzedaży na terenie inwestycji:

  Chabrowe Wzgórze: ul. Zeusa 61, 80-180 Gdańsk-Kowale;
  Brama Sopocka: ul. Sopocka 2, 81-580 Gdynia.
 • 58 888 22 22
 • www.polnord.pl
wiecej o deweloperze Polnord

Osiedle 2 Potoki zlokalizowane jest w południowej części Gdańska, w otoczeniu wzgórz oraz terenów rekreacyjno-spacerowych. Stwarza doskonałe warunki do odpoczynku podczas pieszych wycieczek, przejażdżek rowerowych oraz obcowania z naturą. Kompleks położony jest w bliskiej odległości obwodnicy Trójmiasta, Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy oraz zaledwie 12 kilometrów od ścisłego Centrum Gdańska. Dla komfortu przyszłych mieszkańców przewidzieliśmy na terenie osiedla place zabaw, przedszkole, a w przyszłości stanie w pełni wyposażony skate park. Starannie zaprojektowana architektura zieleni uzupełnia przyjazny i kameralny charakter całości osiedla.

2 Potoki usytuowane są przy ulicy Guderskiego. Są to urokliwe tereny zielone, urzekające pagórkowatym, zróżnicowanym krajobrazem, w sam raz do rekreacji czy wycieczek pieszych w gronie rodziny i znajomych. Refleksyjny charakter miejsca podkreślają pobliskie stawy oraz potoki. Atutem lokalizacji jest bliskość punktów usługowych o szerokim zakresie branżowym. Sąsiedztwo Outlet Fashion House, Centrum Morskiego z licznymi sklepami oraz , market Piotr i Paweł, centrum OBI to tylko niektóre punkty leżące zaledwie 700 m od osiedla.

Osiedle 2 Potoko leży także nieopodal dużych węzłów drogowych: "Karczemki" (S6 i droga krajowa nr 7) i "Straszyn" (obwodnica południowa i autostrada A1), co ułatwia komunikację samochodową nie tylko na poziomie lokalnym, ale także krajowym. Dogodne, regularne połączenia z centrum miasta zapewniają autobusy komunikacji miejskiej linii 156, 174, 574. Cztery kameralne, nowoczesne budynki zaprojektowano z myślą o komforcie i bezpieczeństwie przyszłych lokatorów. W budynkach znajdują się lokale o metrażach od: 29,8m2 do ­ 70,82 m2. W pierwszym etapie Osiedla powstać mają 144 mieszkania. Bardzo praktycznym rozwiązaniem są m.in. komórki lokatorskie oraz indywidualne garaże.

2 Potoki to idealna inwestycja, w idealnym miejscu, na każdą kieszeń. WSZYSTKIE MIESZKANIA SPEŁNIAJĄ WYMOGI PROGRAMU RODZINA NA SWOIM.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne