Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Sopocka Rezydencja - Sopot Wyścigi - Polnord - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje dewelopera Polnord

Domy w Gdańsku
Polnord

Sopocka Rezydencja Sopot Wyścigi (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Sopocka Rezydencja
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Sopocka Rezydencja

Sopocka Rezydencja

Sopot

Wyścigi

Łokietka

O deweloperze

Polnord S.A.

ul. Śląska 35/37

81-310 Gdynia

  • Biura Sprzedaży na terenie inwestycji:

    Chabrowe Wzgórze: ul. Zeusa 61, 80-180 Gdańsk-Kowale;
    Brama Sopocka: ul. Sopocka 2, 81-580 Gdynia.
  • 58 888 22 22
  • www.polnord.pl
wiecej o deweloperze Polnord

Sopocka Rezydencja to doskonałe połączenie nowoczesności z elementami tradycyjnej, secesyjnej zabudowy Sopotu. Trzy wielorodzinne budynki okalają zamknięty dziedziniec wewnętrzny. Czwarty budynek to rewitalizowany, zabytkowy dom dopełniający pięknem swojej typowo sopockiej architektury, całości architektonicznego przedsięwzięcia. Ten unikalny projekt powstał w Pracowni KOZIKOWSKI DESIGN SJ w Gdańsku, która ma na swoim koncie wiele znanych realizacji w całej Polsce. Na szczególną uwagę zasługuje piękny dziedziniec wewnętrzny, gdzie wszyscy mieszkańcy znajdą idealne miejsce relaksu dla siebie i swojej rodziny. Zatopiony wśród zieleni plac centralny, z wyodrębnionym miejscem zabaw dla dzieci pozwoli wszystkim mieszkańcom Sopockiej Rezydencji cieszyć się niczym niezakłóconym relaksem nieopodal własnego domu.

W czterech budynkach znajdziemy łącznie 160 mieszkań o zróżnicowanych rozkładach i powierzchniach od 32 do 142 m2. Bez względu na typ wybranego mieszkania, układ wszystkich pomieszczeń, pozwala na ich swobodne przystosowywanie do zmieniających się potrzeb powiększającej się rodziny oraz na różnorodne aranżacje wnętrz. Nasi architekci zachowując wyraźny podział na strefę dzienną i nocną zwiększyli maksymalnie funkcjonalność mieszkań. W trosce o wygodę i komfort mieszkańców we wszystkich budynkach zaprojektowano cichobieżne windy.

Na parterze budynku przy ul. Łokietka powstanie lokal handlowo-usługowy. Nie braknie też miejsca dla miłośników aktywnego wypoczynku - z myślą o nich powstanie przestronny klub fitness do wyłącznej dyspozycji mieszkańców Do udogodnień należą również sala spotkań oraz ogólnodostępny taras z jacuzzi.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne