Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Ostoja Myśliwska - Gdańsk Morena - Polnord - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Morena

Inwestycje dewelopera Polnord

Domy w Gdańsku
Polnord

Ostoja Myśliwska Gdańsk Morena (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Ostoja Myśliwska
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Ostoja Myśliwska

Ostoja Myśliwska

Gdańsk

Morena

Myśliwska

 • od 2011-09-30 do 2013-09-30
 • od 27 do 111 m2
 • 4900 - 4990 PLN
 • 5
 • tak
 • w hali garażowej w cenie 20 000 PLN, zewnętrzne na terenie inwestycji w cenie 8 000 PLN
 • Inwestycja objęta programem Mieszkanie dla Młodych
 • www.polnord.pl/PL-OstojaMys...

O deweloperze

Polnord S.A.

ul. Śląska 35/37

81-310 Gdynia

 • Biura Sprzedaży na terenie inwestycji:

  Chabrowe Wzgórze: ul. Zeusa 61, 80-180 Gdańsk-Kowale;
  Brama Sopocka: ul. Sopocka 2, 81-580 Gdynia.
 • 58 888 22 22
 • www.polnord.pl
wiecej o deweloperze Polnord

Osiedle "Ostoja Myśliwska" położone jest przy ulicy Myśliwskiej, na morenowych wzgórzach gdańskiej dzielnicy Piecki Migowo, doskonale skomunikowanej z centrum Gdańska i Wrzeszcza.

Etapowy projekt zakłada łącznie 217 mieszkań. Realizacja inwestycji podzielona została na 2 etapy, w pierwszym z nich, zakładającym budowę klatek 1 - 5 zaprojektowano 106 lokali mieszkalnych oraz 8 lokali użytkowych. Mieszkania będą miały powierzchnie od 27,2 m2 (1 pokojowe) do 95,8 m2 (5 pokojowe).

Większość z mieszkań przewidzianych w I etapie inwestycji posiadała będzie dwustronne doświetlenie, wszystkie balkony, a część mieszkań tarasy o powierzchni nawet do 100m2. Dla Klientów ceniących ponad wszystko efekt doświetlenia mieszkania ciekawym rozwiązaniem będzie zakup mieszkania posiadającego przeźroczyste aluminiowo - szklane fasady w częściach salonów (wykuszach) z ekspozycją od strony południowej. Klatki schodowe obsługiwane będą przez cichobieżne, przeszklone od strony zewnętrznej windy.

Na wyjątkowość Osiedla wpływa jego niepowtarzalne położenie. Z balkonów mieszkań południowych rozciągać się będą piękne widoki na taras Gdańska południowego. Na Osiedlu przewidziano plac zabaw dla dzieci, małą architekturę, zieleń , parkingi naziemne, podziemną halę garażową (trzy sekcje), a w części parterowej od ulicy Myśliwskiej lokale użytkowe. Wjazd na teren osiedla będzie zabezpieczony, co zdecydowanie podniesie komfort i bezpieczeństwo zamieszkania. Oryginalna, bardzo nowoczesna architektura Osiedla - biel elewacji w połączeniu z drewnianymi elementami, duże przeszklenia oraz kamień naturalny spowodują, iż będzie to jedno z najpiękniejszych miejsc w okolicy.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne