Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Srebrzysta Podkowa - Gdańsk Kowale - Polnord - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Kowale

Inwestycje dewelopera Polnord

Domy w Gdańsku
Polnord

Srebrzysta Podkowa Gdańsk Kowale (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Srebrzysta Podkowa
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Srebrzysta Podkowa

Srebrzysta Podkowa

Gdańsk

Kowale

Apollina

O deweloperze

Polnord S.A.

ul. Śląska 35/37

81-310 Gdynia

  • Biura Sprzedaży na terenie inwestycji:

    Chabrowe Wzgórze: ul. Zeusa 61, 80-180 Gdańsk-Kowale;
    Brama Sopocka: ul. Sopocka 2, 81-580 Gdynia.
  • 58 888 22 22
  • www.polnord.pl
wiecej o deweloperze Polnord

Osiedle "SREBRZYSTA PODKOWA" położone jest przy granicy Miasta Gdańska i Kowal przy ul. Apollina. W jego skład wchodzą trzy budynki,cztero-kondygnacyjne z mieszkaniami o powierzchni od 31m2 do 65,5 m2, balkonami i przydomowymi ogródkami. Istnieje możliwość łączenia mieszkań w pionie i w poziomie. Osiedle jest doskonale skomunikowane z innymi dzielnicami Gdańska. Dwieście metrów od wznoszonych budynków znajduje się pętla autobusowa. Najbliższe sąsiedztwo to nowe Osiedle mieszkaniowe Olimp z pełną infrastrukturą - sklepami, przychodniami, przedszkolem...

Z okien rozpościera się widok na malowniczy lasek i naturalne, polodowcowe oczko wodne. Wokół Osiedla panuje cisza i spokój. Nowoczesna technologia wznoszonych budynków zapewni niskie koszty eksploatacji. Cena obejmuje wybudowanie lokalu wraz z udziałem w gruncie pod budynkami i infrastrukturze osiedlowej.

Obecnie realizujemy II etap ( budynek nr 1), który będziemy przekazywać pierwszym mieszkańcom już IV kw. 2010 r. Jest to budynek, czterokondygnacyjny z 28 mieszkaniami - łącznie 1322,22 PUM, o powierzchni od 30 do 65 m2 (z możliwością połączenia), balkonami i przydomowymi ogródkami. Nowoczesna technologia wznoszonych budynków zapewnia niskie koszty eksploatacji. Cena obejmuje wybudowanie lokalu wraz z udziałem w gruncie pod budynkami i infrastrukturze osiedlowej. Projektanci przewidzieli dwie możliwości aranżowania wnętrz ? wydzielenia kuchni lub zaprojektowania jej w formie aneksu kuchennego. Ofertę kierujemy do osób o wysokich wymaganiach, ale i przeciętnych zarobkach. Mieszkania będą nieduże.

Cena za metr kwadratowy jest jedną z najniższych w Trójmieście. Osiedle będzie bezpieczne. Mieszkania będą wykańczane w tzw. standardzie deweloperskim. Oznacza to, że klient będzie mógł we własnym zakresie zaaranżować wnętrze mieszkania. Na specjalne życzenie oferujemy wykończenie lokalu ?pod klucz?, przedstawiając kosztorys wykonawczy. Budynki będą oddane na terenie w pełni zagospodarowanym. Wjazd na Osiedle "SREBRZYSTA PODKOWA" prowadzić będzie od ulicy Apollina.

Cały teren wewnątrz Osiedla będzie wykończony łącznie z małą architekturą i zielenią, będą gotowe chodniki i nawierzchnia drogowa. Mieszkania na Osiedlu "SREBRZYSTA PODKOWA" są w zasięgu młodych ludzi wchodzących w nowe życie. Mogą poprawić sytuację tych, którzy chcą lepiej i wygodniej mieszkać. Staramy się spełniać wszystkie marzenia. Niebywale istotnym jest fakt, iż swoim Klientom gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne