Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Ambasador - Gdańsk Wrzeszcz - Margo - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz

Inwestycje dewelopera Margo

Domy w Gdańsku
Margo

Ambasador Gdańsk Wrzeszcz (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Ambasador
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Ambasador

Ambasador

Gdańsk

Wrzeszcz

Chrzanowskiego

  • gotowe do odbioru
  • od 59 do 74 m2
  • 6542 - 6915 PLN
  • 4 - 6
  • tak
  • podziemne w cenie 30 500 PLN
  • www.margopb.pl/ambasador

O deweloperze

Margo Deweloper

ul. Redłowska 52 / 9

81-450 Gdynia

wiecej o deweloperze Margo

Kompleks usługowo-mieszkalny pod nazwą Ambasador, zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Gdańska przy ul. Chrzanowskiego, wyróżnia niepowtarzalna i elegancka architektura.

Rejon inwestycji cechuje, z jednej strony wielkomiejski charakter wokół ulicy Słowackiego, a z drugiej niska intensywność zabudowy wokół ulic Hubala i Zamenhofa.

W zasięgu ręki znajdują się największe centra finansowe, usługowe, rozrywkowe, kulturalne, urzędy oraz siedziby wielu firm. Nieopodal jest Trójmiejski Park Krajobrazowy. Obok powstało największe w Trójmieście centrum handlowo-rozrywkowe: Galeria Bałtycka, która może okazać się ciekawą alternatywa na szybkie zakupy i spędzenie wolnego czasu. W sąsiedztwie, w miejscu starych koszar, powstanie nowa dzielnica, która zmieni całkowicie wizerunek Wrzeszcza.

"Ambasador" to budynek wielokondygnacyjny, dwuklatkowy z dwiema windami, o zmiennej wysokości zabudowy, złożony z dwóch brył - pierwsza 6, druga 4-kondygnacyjna. Wysoki standard wykończenia, idealnie dobrane detale architektoniczne (szprosy w oknach dające tradycyjny, a klinkier na elewacji - nowoczesny charakter budynku) oraz eleganckie przestrzenie wspólne wpływają na jego niepowtarzalny charakter.

W budynku "Ambasador" znajduje się 42 mieszkań o różnej powierzchni i zróżnicowanych układach architektoniczno-funkcjonalnych.

W oparciu o potrzeby klientów w kompleksie mieszkalno-usługowym przeważają mieszkania trzypokojowe. Apartamenty na najwyższych piętrach zostały zaprojektowane z myślą o wymagających użytkownikach.

Na atrakcyjność lokali na najwyższych kondygnacjach wpływa piękny widok z tarasu na panoramę miasta. W części podziemnej znajdują się: podziemny garaż i komórki lokatorskie. Cichobieżna winda ułatwia komunikację z hali garażowej po najwyższe piętra.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne