Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Jasień Park - Gdańsk Jasień - Margo - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Jasień

Inwestycje dewelopera Margo

Domy w Gdańsku
Margo

Jasień Park Gdańsk Jasień (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Jasień Park
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Jasień Park

Jasień Park

Gdańsk

Jasień

Aleksandry Gabrysiak

  • inwestycja w części zrealizowana,
    kolejny etap do 2015-03-31
  • od 26 do 80 m2
  • 3950 - 5200 PLN
  • 4
  • tak
  • w hali garażowej
  • Inwestycja objęta programem Mieszkanie dla Młodych
  • www.margopb.pl/jasien-park

O deweloperze

Margo Deweloper

ul. Redłowska 52 / 9

81-450 Gdynia

wiecej o deweloperze Margo

W skład inwestycji "Jasień Park" wchodzi łącznie pięć budynków mieszkalnych, w ramach których powstanie około 200 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. W ofercie dewelopera znajdują się mieszkania zarówno jedno-, dwu-, trzy- jak i czteropokojowe. Dopełnieniem zabudowy osiedla Jasień Park są domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej. To doskonałe rozwiązanie dla rodzin potrzebujących więcej przestrzeni, ceniących komfort niezależności.

Nowi mieszkańcy znajdą w pobliżu sklepy osiedlowe, apteki i przychodnię. Blisko są szkoły, przedszkola i kościół. Osiedle jest świetnie skomunikowane z centrum, jak i innymi dzielnicami Gdańska.

Projekt przewiduje wielosegmentowość i różną wysokość budynków. Wyższe kondygnacje będą miały balkony i tarasy. Znajdą się tu mieszkania jedno-, dwu-, trzy- jak i czteropokojowe. Uzupełnieniem budynków wielorodzinnych będą trzy domy w zabudowie szeregowej.

Osiedle "Jasień Park" poprzez wkomponowanie w istniejące budynki i infrastrukturę drogową będzie przyjaznym miejscem zamieszkania.

Przylegające do osiedla tereny zielone to idealne miejsce do prowadzenia aktywnego trybu życia. Zaprojektowana sieć ścieżek może być miejscem spacerów, jazdy na rowerze, rolkach.

Chwile odpoczynku na świeżym powietrzu umożliwią ulokowane w tej strefie osiedla ławeczki. W zaciszu tyłów jednego z budynków zaplanowano prywatne strefy zieleni - ogródki przydomowe. Jest również wspólne miejsce rekreacji - strefa grilla i nowoczesny plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców osiedla Jasień Park.

Prowadzimy sprzedaż mieszkań z WYKOŃCZENIEM POD KLUCZ w cenie mieszkania.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne