Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Nowa Osowa - Gdańsk Osowa - Margo - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Osowa

Inwestycje dewelopera Margo

Domy w Gdańsku
Margo

Nowa Osowa Gdańsk Osowa (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Nowa Osowa
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Nowa Osowa

Nowa Osowa

Gdańsk

Osowa

Marsa

  • 2014-06-30
  • od 32 do 150 m2
  • 4500 - 5200 PLN
  • 4
  • tak
  • hala garażowa
  • Inwestycja objęta programem Mieszkanie dla Młodych
  • www.margopb.pl/nowa-osowa

O deweloperze

Margo Deweloper

ul. Redłowska 52 / 9

81-450 Gdynia

wiecej o deweloperze Margo

Nowa OSOWA to idealne miejsce do zamieszkania dla rodzin z dziećmi, singli oraz osób starszych. Osiedle położone jest w cichej, spokojnej i nowoczesnej dzielnicy Gdańsk-Osowa w otoczeniu niskiej zabudowy. Inwestycja wyróżnia się dobrą komunikacją - tuż obok osiedla znajduje się przystanek autobusowy (linia 210 do Gdańska Głównego i linia 179 do Gdańska-Oliwy). W bliskim sąsiedztwie zaprojektowano również przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Szybko można dojechać stąd do obwodnicy Trójmiasta, jak i do centrum.

Osiedle obejmuje dwa 3-piętrowe budynki wyposażone w cichobieżne windy. Pod budynkami znajdują się hale garażowe i komórki lokatorskie. Teren osiedla zostanie ogrodzony i w pełni zagospodarowany zielenią, a dla najmłodszych zaprojektowano tu plac zabaw.

Na osiedlu Nowa OSOWA zaprojektowano mieszkania o różnych metrażach i funkcjonalnie zaprojektowanej przestrzeni. Do każdego z mieszkań na I i II piętrze przynależy balkon, mieszkania na parterze mają tarasy zielone (do 60 m2), a lokale na III piętrze to apartamenty z antresolami i dużymi tarasami.

Kupując mieszkanie w Nowa OSOWA wybierają Państwo sposób na zdrowe życie i nie tracą czasu na uciążliwe dojazdy. Możecie odprowadzić dziecko do pobliskiej szkoły lub przedszkola. Zakupy można zrobić w sklepach osiedlowych lub hipermarkecie. Osoby lubiące aktywność mogą pograć w tenisa, koszykówkę lub piłkę nożną na sąsiadującym z osiedlem nowoczesnym orlikiem. Można skorzystać z oferty okolicznych klubów fitness, siłowni, boisk do squasha. Każdemu, kto chce uprawiać nordic walking, bieganie lub narciarstwo albo jeździć na rowerze polecamy odkrywanie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Prowadzimy sprzedaż mieszkań z WYKOŃCZENIEM POD KLUCZ w cenie mieszkania.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne