Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Jantarowe - Gdynia Obłuże - Margo - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdynia Obłuże

Inwestycje dewelopera Margo

Domy w Gdańsku
Margo

Jantarowe Gdynia Obłuże (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Jantarowe
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Jantarowe

Jantarowe

Gdynia

Obłuże

Jantarowa

  • gotowe do odbioru
  • od 64 do 122 m2
  • 4766 PLN
  • 5
  • tak
  • podziemne w cenie 24 400
  • www.margopb.pl/osiedle-jant...

O deweloperze

Margo Deweloper

ul. Redłowska 52 / 9

81-450 Gdynia

wiecej o deweloperze Margo

Kompleks mieszkaniowy zlokalizowany przy ulicy Jantarowej został zaprojektowany tak, aby w pełni wykorzystać naturalne ukształtowanie terenu. Nowoczesny charakter zabudowy, idealnie dobrane detale architektoniczne oraz funkcjonalność mieszkań to ciekawa alternatywa dla dotychczasowej zabudowy ?starego? Obłuża. Z okien wielu mieszkań rozciągał się będzie piękny widok zarówno na panoramę miasta jak i Zatokę Gdańską. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spotka się z bardzo dużym zainteresowaniem Klientów spełniając ich oczekiwania i potrzeby związane z wymarzonym mieszkaniem.

Osiedle Jantarowe tworzyć będzie 5 budynków o zróżnicowanej ilości mieszkań i kondygnacji.

Najniższy budynek będzie trzypiętrowy, a najwyższy sześciopiętrowy. Głównymi założeniami projektowymi było stworzenie nowoczesnej architektury z dużą ilością przeszkleń i zaokrągleń, które miały nawiązywać do gdyńskiego modernizmu. Forma budynków została opracowana tak, aby ich wygląd stanowił spójną całość. Na zróżnicowany charakter elewacji wpłyną takie elementy jak: klinkier, stal, gres oraz jasny tynk. Nadadzą one osiedlu niepowtarzalnego charakteru i elegancji. Do realizacji Osiedla Jantarowego PB MARGO zastosuje tradycyjne technologie i materiały najwyższej klasy, co wpłynie na energooszczędność budynków.

Osiedle składać się będzie z ok. 160 mieszkań o powierzchniach od 30 do 120 m2, a także 4 lokali usługowych o nieuciążliwym charakterze. W kondygnacjach podziemnych zaprojektowane Zostały piwnice oraz hale garażowe z miejscami Postojowymi. W czterech budynkach komunikację wewnętrzną zapewnią cichobieżne windy. Kameralne dziedzińce wewnętrzne, zieleń, ławki parkowe, plac zabaw dla dzieci oraz ogrodzenie osiedla zapewnią przyszłym mieszkańcom spokój, komfort, bezpieczeństwo i niepowtarzalną atmosferę. Poszczególnym budynkom przyporządkowane są nazwy kamieni szlachetnych: BURSZTYN, TURKUS, RUBIN, OPAL, ONYKS.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne