Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Awanport - Gdynia Centrum - AB Inwestor - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdynia Centrum

Inwestycje dewelopera AB Inwestor

Domy w Gdańsku
AB Inwestor

Awanport Gdynia Centrum

Awanport
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Awanport

Awanport

Gdynia

Centrum

Żeromskiego

  • 2018-03-31
  • od 30 do 150 m2
  • 7160 - 14900 PLN
  • 6
  • tak
  • 20 000 zł./ zewn. miejsce postojowe, 40 000 zł./ hala garażowa
  • www.awanport.pl

O deweloperze

AB Inwestor

Plac Kaszubski 8/305

81-350 Gdynia

wiecej o deweloperze AB Inwestor

Awanport to miejsce z morskim charakterem. Z przestronnych tarasów na ostatniej kondygnacji rozpościera się widok na morze. Jednocześnie do plaży i Bałtyku jest stąd tylko 200 metrów. Z okien budynku będzie można podziwiać wschody i zachody słońca na zatoce, statki wpływające do portu i żagle łopoczące na wietrze. Spacerując nadmorskimi nabrzeżami w kilkanaście minut można dojść do symboli gdyńskiej tradycji marynistycznej - Daru Pomorza i Okrętu-Muzeum ORP "Błyskawica". W okolicy powstanie wkrótce nowoczesna marina, gdzie podziwiać będzie można jachty i łodzie motorowe.

Awanport to 6-kondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy, gdzie przestrzeń prywatna i publiczna połączone zostały w przemyślaną całość, której wyznacznikami są modernistyczna tradycja i nowoczesne myślenie o mieście. Apartamenty spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, będąc ucieleśnieniem budowlanego high-techu XXI wieku. Nowoczesne, wygodne windy, obsługujące również halę garażową, zapewniają komfort i wygodę. Cały obiekt jest w pełni monitorowany, a profesjonalną opiekę i obsługę budynku zapewnia concierge. Ze względu na swoje położenie i kompleksową wizję architektoniczną, Awanport stanie się częścią nowoczesnego, reprezentacyjnego Śródmieścia Morskiego Gdyni, którego powstanie określane jest jako największe przedsięwzięcie urbanistyczne w powojennej historii miasta. Przestrzeń, na której zamieszka ok. 4 tyś. osób, będzie otwarta dla mieszkańców i turystów, stając się unikalną strefą biznesu, handlu, relaksu i rozrywki.

Lokalizacja Awanportu u zbiegu ul. Żeromskiego i Św. Wojciecha to niewątpliwy atut. Blisko morza, miasta i centrum, tylko 300 m do skweru Kościuszki. W sąsiedztwie gdyńskiego Waterfrontu, wielofunkcyjnego kompleksu z przestrzenią biurową i hotelową. W bliskiej odległości znajdują się kluby muzyczne, kawiarnie, kafejki i restauracje, Plac Kaszubski, reprezentacyjna ulica Świętojańska, Gdyńskie Centrum Filmowe, Teatr Muzyczny i gdyńska Marina. Wspaniała lokalizacja, otoczenie, zieleń i bliskość morza stworzyły możliwość zaprojektowania jedynego w swoim rodzaju dzieła. Inwestycja doskonale wpisuje się w koncepcję nowego Śródmieścia Morskiego Gdyni - Sea City, które już za chwilę stanowić będzie pulsujące życiem serce miasta.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne