Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Osiedle Chabrowa - Gdynia Pustki Cisowskie - Targo - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdynia Pustki Cisowskie

Inwestycje dewelopera Targo

Domy w Gdańsku
Targo

Osiedle Chabrowa Gdynia Pustki Cisowskie

Osiedle Chabrowa
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Osiedle Chabrowa

Osiedle Chabrowa

Gdynia

Pustki Cisowskie

Chabrowa

  • gotowe do odbioru
  • od 50 do 75 m2
  • 5200 - 6170 PLN
  • 5
  • tak
  • w hali garażowej w cenie od 23 000 do 25 000 PLN
  • Inwestycja objęta programem Mieszkanie dla Młodych
  • targo.com.pl/inw_1/index.php

O deweloperze

Targo S.A.

ul. Inżynierska 78

81-512 Gdynia

wiecej o deweloperze Targo

Ile ubrań potrzebujesz, o ile za dużo masz butów, spodni, topów, apaszek? Po porządkach czujesz więcej przestrzeni, oddechu? A ile metrów kwadratowych potrzebujesz by wygodnie i szczęśliwie żyć? W obecnej sytuacji rynkowej najważniejszy staje się fakt posiadania własnego mieszkania. Tylko, że przestrzeń musi być funkcjonalna i dawać duże możliwości jej aranżacji. Małe mieszkanie łatwiej wynająć, przebudować, sprzedać...

Takie właśnie jest Osiedle Chabrowa - miejsce, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i preferencjom współczesnych klientów - dobra lokalizacja - dobra jakość - dobra cena. Tylko, że ma coś jeszcze...

Osiedle powstaje w dzielnicy, która wyrosła na łąkach, to miejsce było inspiracją do nadania pobliskim ulicom "kwiatowych imion". Stąd też chabry pozostały w nazwie, a kolory kwietnej łąki rozświetlają elewacje prostych nowoczesnych budynków.

Duże balkony, tarasy i przeszklone narożniki to bardzo trafiona decyzja projektowa. Szkło nadaje wnętrzu lekkości, optycznie powiększa przestrzeń. Tarasy i balkony tworzą kolejną przestrzeń do życia. Ich wielkość pozwala na zaaranżowanie własnego ogrodu nawet na 3 piętrze. Balkon przestaje być tylko miejscem na pranie, staje się dodatkowym metrażem na posiłek, spotkanie ze znajomymi - do tego w otoczeniu zieleni.

Wysoki standard części wspólnych, windy, miejsca postojowe w garażach podziemnych, komórki lokatorskie, drewniany plac zabaw dla dzieci w połączeniu z lokalizacją oferującą pełną infrastrukturę handlowo - usługową i komunikacyjną, tworzą bardzo wygodną przestrzeń do życia.

W projekcie Chabrowej mała przestrzeń nie była dla architektów synonimem ograniczenia, ale pretekstem do poszukiwania efektywności.

Mieszkania o powierzchni od 34 do 79 metrów kwadratowych zaprojektowano tak, by dawały możliwości indywidualnej aranżacji przestrzeni. Nawet mniejsze metraże zaskakują wygodą i funkcjonalnością. Każda przestrzeń mieszkalna to potencjał, który można zaaranżować według własnych marzeń i potrzeb.

Mądrze rozplanowane mieszkanie nie musi być koniecznością, może stać się bardzo trafnym wyborem, w którym nie trzeba rezygnować z nowoczesnych trendów i estetyki.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne