Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Patio Róży - Gdynia Chwarzno - Hossa - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdynia Chwarzno

Inwestycje dewelopera Hossa

Domy w Gdańsku
Hossa

Patio Róży Gdynia Chwarzno

Patio Róży
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Patio Róży

Patio Róży

Gdynia

Chwarzno

gen. M. Zaruskiego

  • gotowe do odbioru
  • od 83 do 105 m2
  • zapytaj dewelopera
  • 4
  • tak
  • podziemne w cenie 19 000 - 31 000 PLN
  • Inwestycja objęta programem Mieszkanie dla Młodych
  • www.hossa.gda.pl/patiorozy

O deweloperze

Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

ul. Władysława IV 43

81-395 Gdynia

wiecej o deweloperze Hossa

Patio Róży to inwestycja Grupy Inwestycyjnej Hossa wyjątkowa poprzez swoje położenie, kameralność oraz sposób zorganizowania przestrzeni, od którego wzięła swoją nazwę. Umiejscowienie Patio w samym środku wielofunkcyjnej dzielnicy Gdynia Zachód, 15 minut od Centrum, w której konsekwentnie realizowana jest rozbudowa zarówno infrastruktury społecznej jak i sieci komunikacyjnej oznacza, że w najbliższym otoczeniu Patio dostępne są: tereny rekreacyjno-sportowe, dwie szkoły, przedszkola, żłobek, przychodnie lekarskie, a na terenie samego osiedla sklepy i lokale usługowe. W ten sposób wszystkie najważniejsze i codzienne usługi dostępne są bez konieczności wielokrotnego podróżowania w ciągu dnia, co obecnie jest głównym problemem mieszkańców osiedli zlokalizowanych poza centrum.

Kolejnym niewątpliwym atutem Patio Róży związanym z jego położeniem jest sąsiadowanie z terenami o niskiej zabudowie jednorodzinnej oraz z zielenią pradoliny Potoku Wiczlińskiego, co zapewnia mieszkańcom rozległe widoki i kameralny klimat zamieszkiwania.

Wchodząca właśnie do sprzedaży nowa oferta Patio Róży to już czwarta, a zarazem ostatnia odsłona tego kameralnego kompleksu mieszkaniowego, który tworzą atrialnie usytuowane trzypiętrowe budynki.

Maksymalne wykorzystanie walorów położenia od samego początku przyświecało projektantom tego etapu, który domyka kompleks od wschodu. Budynki z jednej strony górują nad malowniczym jarem, a równocześnie współtworzą wewnętrzną, również niezwykle widokową i zieloną przestrzeń, która jest ogrodzona, i w której znalazło się miejsce dla komfortowej rekreacji mieszkańców (m.in. urządzenia fitness, zieleń i mała architektura skwerów) oraz bezpiecznej zabawy dla maluchów (kameralne place zabaw z nowoczesnymi obiektami spełniającymi najwyższe kryteria bezpieczeństwa). Strefy wejściowe i hale garażowe objęte zostaną monitoringiem.

Projektanci Patio Róży zaproponowali w nowych budynkach nowoczesną architekturę z dużymi przeszkleniami okien, obszernymi balkonami, oprawioną w jasne, eleganckie okładziny elewacyjne oraz szlachetny materiał, jakim jest drewno. Budynki standardowo wyposażone zostaną w windy, a wnętrza części wspólnych z pewnością urzekną wysokim, rzadko spotykanym standardem wykończenia, subtelną grą barw i dekoracyjnych motywów.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne