Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Toruńska 6 - Gdynia Działki Leśne - 3CityInvest - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdynia Działki Leśne

Inwestycje dewelopera 3CityInvest

Domy w Gdańsku
3CityInvest

Toruńska 6 Gdynia Działki Leśne

Toruńska 6
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Toruńska 6

Toruńska 6

Gdynia

Działki Leśne

Toruńska 6

  • od 2019-03-31 do 2019-06-30
  • od 56 do 76 m2
  • 8000 - 9000 PLN
  • 3
  • tak
  • miejsca garażowe 30 000 zł, miejsca postojowe zewnętrzne od 15 000 zł
  • 3cityinvest.pl/aktualne-ofe...

O deweloperze

3CityInvest

Stefana Batorego 23/3

81-365 Gdynia

wiecej o deweloperze 3CityInvest

Toruńska 6 - kameralna inwestycja składająca się z sześciu komfortowych apartamentów. Bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zapewnia mnóstwo terenów rekreacyjnych. Położenie nieopodal centrum zapewnia dobrą komunikację i wygodny dostęp do wszystkich usług kulturalnych jakie oferuje Gdynia. Architektura budynku idealnie wpisuje się w nowoczesny charakter Gdyni.

Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Działki Leśne która dzięki swej lokalizacji zapewnia ciszę i spokój w połączeniu z zaletami mieszkania blisko centrum miasta.

Nowoczesna inwestycja składa się z 6 apartamentów zlokalizowanych na trzech kondygnacjach. Apartamenty 3 i 4 pokojowe o powierzchni od 56,1 do 76,72 m2. Apartamenty parterowe posiadają przypisane ogródki od strony południowej i zachodniej, natomiast lokale na wyższych kondygnacjach posiadają wygodne balkony lub taras, mieszkania 4 pokojowe posiadają dwa balkony z możliwością wyjścia z 3 pokoi bezpośrednio na balkon. Duże okna od strony południowej zapewniają dużo światła w części dziennej, stanowiąc jednocześnie wyjście na przestronne balkony pozwalają w pełni wykorzystać zalety apartamentu. Do każdego apartamentu przypisane jest miejsce parkingowe, zależnie od wielkości są to miejsca w garażu lub zewnętrzne.

Całość wykończona z wysokiej jakości materiałów, bardzo dobrze ocieplona styropianem grafitowym gr.15cm o zwiększonym współczynniku cieplnym. Każde mieszkanie posiada swój własny energooszczędny piec oraz liczniki więc mieszkania są bezczynszowe. Lokale oddawane są w stanie deweloperskim, drzwi wejściowe, ciepłe ściany, stropy żelbetowe. Ponadto indywidualne bramy garażowe z automatyką otwierania na pilota, energooszczędne 5-komorowe okna.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne