Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Tre Mare Residence - Gdańsk Jelitkowo - NDI - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Jelitkowo

Inwestycje dewelopera NDI

Domy w Gdańsku
NDI

Tre Mare Residence Gdańsk Jelitkowo

Tre Mare Residence
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Tre Mare Residence

Tre Mare Residence

Gdańsk

Jelitkowo

Jelitkowska

  • gotowe do odbioru
  • od 61 do 158 m2
  • zapytaj dewelopera
  • 4
  • tak
  • wewnętrzne
  • tremare.pl

O deweloperze

NDI S.A.

ul. Powstańców Warszawy 19

81-718 Sopot

wiecej o deweloperze NDI

Inwestycja powstanie na granicy Gdańska i Sopotu, w odległości zaledwie 200 metrów od plaży. Zalet okolicy pod względem wypoczynkowo-rekreacyjnym nie trzeba nikomu reklamować - w bezpośrednim sąsiedztwie Tre Mare nie brakuje kortów tenisowych, pływalni, szkółek windsurfingowych i żeglarskich czy ośrodków spa. Choć największym atutem tej okolicy jest oczywiście plaża. Zdrowo czas spędzać można na licznych ścieżkach rowerowych i alejkach spacerowych Parku Jelitkowskiego. Bliskość Sopotu gwarantuje dostęp nie tylko do infrastruktury uzdrowiskowej, ale także szerokiej gamy restauracji i bogatego życia nocnego.

W skład inwestycji wejdą trzy kameralne 4-kondygnacyjne budynki, w których znajdą się zaledwie 63 apartamenty o powierzchni od 37 do 240 m kw. Na najwyższych piętrach znajdą się między innymi dwupoziomowe, przestronne penthouse`y o powierzchni od 215 do 235 m kw., z otwartą antresolą, dzięki której salony będą miały nawet 6 metrów wysokości. Oprócz tego na tle konkurencji apartamenty Tre Mare będą wyróżniać ogromne przeszklenia (o powierzchni nawet 18 m kw.!), i to nie tylko w pokojach z widokiem na morze.

Właściciele penthouse`ów oraz apartamentów na najwyższej kondygnacji otrzymają prywatne tarasy dachowe z widokiem na morze o powierzchni ponad 100 m kw. Z kolei apartamenty na parterze będą dysponowały ogrodami których wielkość osiągnie nawet 150 metrów kwadratowych. W ramach usług Concierge będzie można zamówić sprzątanie, mycie okien czy nawet koszenie trawnika. W części podziemnej oprócz hali garażowej znajdzie się specjalna strefa wypoczynkowo-rekreacyjna z fitness klubem, sauną oraz pokojem klubowym. Najmłodsi mieszkańcy inwestycji będą mieli do swojej dyspozycji plac zabaw, ci nieco starsi ? tor do gry w boule. Cały teren inwestycji Tre Mare będzie ogrodzony i monitorowany.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne