Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Willa Druskiennicka - Gdynia Mały Kack - Rakentaa - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdynia Mały Kack

Inwestycje dewelopera Rakentaa

Domy w Gdańsku
Rakentaa

Willa Druskiennicka Gdynia Mały Kack

Willa Druskiennicka
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Willa Druskiennicka

Willa Druskiennicka

Gdynia

Mały Kack

Druskiennicka

  • 2017-03-31
  • od 38 do 125 m2
  • 6300 - 7500 PLN
  • 3
  • tak
  • wewnętrzne
  • rakentaa.pl/willa-druskienn...

O deweloperze

Rakentaa Spółka z o.o.

ul. Starowiejska 10/12 lok 24

81-356 Gdynia

wiecej o deweloperze Rakentaa

WILLA DRUSKIENNICKA to kameralny budynek mieszkalny zaprojektowany z myślą o klientach ceniących nieszablonowe rozwiązania architektoniczne i atrakcyjną lokalizację. Inwestycja ta położona jest w samym sercu dzielnicy Mały Kack, o której mówi się - jak i czasem o całej Gdyni - że została "zbudowana z marzeń o nieskończonych możliwościach". Świetnie skomunikowana z centrum Gdyni, ale też oddalona zaledwie pół godziny spacerem od romantycznego Orłowa i jego molo, staje się powoli najbardziej pożądaną destynacją w tym rejonie. WILLA DRUSKIENNICKA to koncepcja 5 apartamentów na 3 poziomach, w układzie od 2 do 5 pokoi w urokliwej zabudowie wielorodzinnej, na działce o powierzchni 519 m.kw. Pod budynkiem znajdzie się hala garażowa z miejscami parkingowymi oraz piwnice. Całość będzie obsługiwana przez nowoczesną windę.

Wspólna przestrzeń WILLI DRUSKIENNICKA zostanie wykonana z materiałów najwyższej jakości, a gustowne przeszklenia z dodatkiem drewna dodadzą inwestycji architektonicznego temperamentu. Apartamenty będą wyposażone w balkony lub tarasy, natomiast elewacje będą częściowo pokryte płytami typu "Euronit" (fasada wentylowana) oraz tynkiem szlachetnym. Architektoniczne detale, jakie będą charakteryzowały tę inwestycję, to swoisty ukłon w kierunku słynnego gdyńskiego modernizmu.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne