Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Apartamenty Jesionowa - Gdańsk Wrzeszcz - Górski - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz

Inwestycje dewelopera Górski

Domy w Gdańsku
Górski

Apartamenty Jesionowa Gdańsk Wrzeszcz

Apartamenty Jesionowa
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Apartamenty Jesionowa

Apartamenty Jesionowa

Gdańsk

Wrzeszcz

Partyzantów / Jesionowa

  • 2018-03-31
  • od 37 do 73 m2
  • 7300 - 8600 PLN
  • 5
  • tak
  • wewnętrzne
  • www.pbgorski.pl/page/o-inwe...

O deweloperze

PB Górski Sp. z o.o.

ul. Wita Stwosza 31 A/31

80-312 Gdańsk

wiecej o deweloperze Górski

Apartamenty Jesionowa to nowoczesny budynek mieszkalny położony w samy centrum Gdańska Wrzeszcza, w kwartale pomiędzy ul. Jesionową, ul. Partyzantów oraz ul. De Gaulle'a. Doskonała lokalizacja inwestycji sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób chcących zamieszkać w centrum miasta i korzystać ze wszystkich jego dobrodziejstw. W bliskim sąsiedztwie Apartamentów Jesionowa znajdują się m.in. obiekty handlowe i kino, przystanki komunikacji miejskiej, a także idealne miejsca na spacery jak Park Jaśkowej Doliny i Podleśna Polana.

Apartamenty Jesionowa to kameralny, czteropiętrowy budynek w skład którego wchodzić będą trzy klatki i w którym powstaną 132 mieszkania, 2 lokale użytkowe oraz dwupoziomowy garaż pod budynkiem. Większość mieszkań posiadać będzie balkony, mieszkania parterowe ? ogródki przydomowe, a wybrane mieszkania na ostatniej kondygnacji - duże, atrakcyjne tarasy.

Starannie zaprojektowane mieszkania o optymalnych metrażach od 23 m2 do 73 m2 oraz ciekawa, ponadczasowa architektura sprawiają, że zakup mieszkania w Apartamentach Jesionowa to doskonały wybór zarówno dla singli, studentów czy rodzin z dziećmi.

Wysoki standard budynku oraz najwyższa jakość użytych materiałów wykończeniowych na pewno przyniosą satysfakcję z wyboru mieszkania w inwestycji Apartamenty Jesionowa, a także dadzą gwarancję rosnącej wartości nieruchomości. Lokalizacja w samym centrum Wrzeszcza w połączeniu z otaczającą zielenią oraz doskonałym dostępem do infrastruktury - sklepów, rozrywki, komunikacji miejskiej, a także gdańskich uczelni i biurowców sprawia, że oferta jest także atrakcyjna zarówno dla mieszkańców jak i inwestorów.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne