Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Górski deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
PB Górski Sp. z o.o.

PB Górski Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Budowlane "Górski" Sp. z o.o. działające od 1981 r. należy do grona wiodących przedsiębiorstw deweloperskich w Trójmieście. W ciągu 26 lat istnienia firmy zdobyliśmy bogate doświadczenie, które pozwala nam sprostać wymaganiom naszych klientów. Spółkę, ze stu procentowym kapitałem polskim reprezentują jej założyciele i obecni członkowie Zarządu: Bogdan Górski - Prezes i Iwona Górska - Wiceprezes.

Przedsiębiorstwo powstało w 1981roku, koncentrując się głównie na realizacji domów jednorodzinnych na zlecenie indywidualnych inwestorów. Od 1997 roku firma realizuje własne, kompleksowe projekty inwestycyjne w branży mieszkaniowej budownictwa wielorodzinnego, obejmujące całość procesu deweloperskiego - począwszy od pozyskania gruntów, poprzez projektowanie we współpracy z renomowanymi biurami architektonicznymi, po uzyskanie prawomocnych zezwoleń na budowę, wykonawstwo, aż do przekazania gotowych mieszkań klientom.

Kontakt

PB Górski Sp. z o.o.

ul. Wita Stwosza 31 A/31

80-312 Gdańsk

Inwestycje

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne