Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Awiator - Gdańsk Zaspa - Allcon Osiedla - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Zaspa

Inwestycje dewelopera Allcon Osiedla

Domy w Gdańsku
Allcon Osiedla

Awiator Gdańsk Zaspa (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Awiator
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Awiator

Awiator

Gdańsk

Zaspa

Jana Pawła II

 • inwestycja w części zrealizowana,
  kolejny etap do 2015-09-30
 • od 33 do 83 m2
 • 5164 - 7375 PLN
 • 11 - 13
 • tak
 • w hali garażowej w cenie 18 450 PLN
 • www.allconosiedla.pl/?id=27

O deweloperze

Allcon Osiedla sp. z o.o.

ul. Łużycka 6

81-537 Gdynia

 • Biuro Sprzedaży:
  Gdańsk Zaspa, Aleja Jana Pawła II 3C,
  tel. 58 778 93 12
 • 58 344 16 10 oraz 58 345 13 28
 • 58 341 71 40
 • www.allcon.pl
wiecej o deweloperze Allcon Osiedla

Awiator to zespół czterech budynków wielorodzinnych (Alfa, Bravo, Charlie, Delta) wyposażonych na parterze w funkcje handlowo-usługowe. Lekkie kształty, nowoczesna bryła i dystyngowana elegancja XII-piętrowych budynków Awiatora, godnie wykreuje nowy wizerunek "lotniczej" Zaspy. Zastosowane w elewacji szlachetne materiały sprawią, że słońce i przestrzeń będą przenikać do wnętrza budynków, otwierając mieszkania na zieleń sąsiadującego parku. Prowadzące do parku pomiędzy budynkami alejki spacerowe, zostaną zagospodarowane jednolitą w kolorze i wielkości zielenią.

Atutem Awiatora są mieszkania - przemyślane i funkcjonalne projekty. Na komfort i przyjazną atmosferę mają wpływ przestronne i ustawne wnętrza, pełne światła pomieszczenia i optymalne wykorzystanie powierzchni. W większości mieszkań zastosowano cenione przez Klientów strefowanie z podziałem na część dzienną - wypoczynkową (salon i zaplecze) oraz nocną mieszkania (sypialnie i łazienka), jest to istotny element porządkujący funkcje.

Zwieńczenie ostatnich kondygnacji Awiatora stanowi struktura przestrzenna z płyt aluminiowych symbolizująca poszycie kadłuba samolotu. Nad wejściem do budynków zaprojektowano przeszklone zadaszenia, które formą i detalem nawiązują do skrzydła samolotu. Szerokie, zapraszające wejście wprowadzi mieszkańców w klimat elegancko zaaranżowanych wnętrz, inspirowanych motywami lotnictwa.

Mieszkania usytuowane na najwyższych kondygnacjach budynków od strony wschodnio-zachodniej będą posiadały dodatkowy atut: widok na Zatokę Gdańską. Malowniczy, nadmorski krajobraz, otaczająca budynek zieleń, zmieniająca barwy w kalejdoskopie pór roku, klimat morskiej bryzy będą towarzyszyć na co dzień wszystkim mieszkańcom Awiatora.

Na pierwszym piętrze Awiatora, z widokiem na park, został zaprojektowany zielony ogród-patio. Na dziedzińcu patio dominuje zieleń traw, nisko piennych roślin i kwiatów nasadzonych w donicach i gazonach. Od wejścia, w głąb zielonego ogrodu będą prowadzić oświetlone ścieżki wyłożone kostką brukową. Rozstawione wśród zieleni ławeczki będą miejscem relaksu i wypoczynku mieszkańców. W centralnym miejscu zielonego ogrodu, po drewnianych pergolach będą wspinać się róże i jaśmin, a "skrzydlata" rzeźba przypomni o historii miejsca. Klimat, atmosfera patio powinny sprzyjać nawiązywaniu kontaktów i przyjaźni sąsiedzkich.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne