Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Impuls - Gdańsk Zaspa - Euro Styl - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Zaspa

Inwestycje dewelopera Euro Styl

Domy w Gdańsku
Euro Styl

Impuls Gdańsk Zaspa

Impuls
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Impuls

Impuls

Gdańsk

Zaspa

Franciszka Hynka

  • gotowe do odbioru
  • od 57 do 65 m2
  • 7400 - 7600 PLN
  • 5
  • tak
  • hala garażowa
  • www.eurostyl.com.pl/impuls....

O deweloperze

Euro Styl S.A.

ul. Leszczynowa 6

80-175 Gdańsk

wiecej o deweloperze Euro Styl

Impuls 2 to dwa budynki mieszkalne nawiązujące architekturą i kolorystyką elewacji do realizowanego w sąsiedztwie osiedla Impuls. Oba te założenia - zlokalizowane na Zaspie, przy ul. Hynka - stworzą razem przyjazną mieszkańcom przestrzeń bogatą w zieleń, miejsca do rekreacji dla dzieci i dorosłych, a także w lokale usługowe usprawniające codzienne funkcjonowanie na osiedlu. W budynkach składających się na Impuls 2 znajdzie się 201 nowych mieszkań o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych rozkładach. Najwięcej zaprojektowano mieszkań 2 i 3-pokojowych (przy czym są to zarówno mieszkania kompaktowe, jak i bardziej przestronne lokale), ale w budynkach znajdą się też mieszkania 1- i 4-pokojowe. Oba wyposażone będą w energooszczędne i cichobieżne windy, hale garażowe, w których poza miejscami postojowymi dla aut znajdą się także pomieszczenia rowerowe oraz komórki lokatorskie w łącznej liczbie odpowiadającej liczbie mieszkań. Wszystkie mieszkania na piętrach posiadają balkony ze szklanymi balustradami, zaś część mieszkań parterowych wydzielone ogródki.

Szczególną uwagę projektanci poświęcili zagospodarowaniu przestrzeni wewnątrz osiedla ? ruch kołowy został poprowadzony na zewnątrz budynków, dzięki czemu środkowa część osiedla może być wykorzystana na bezpieczne tereny rekreacyjne dla dzieci ? plac zabaw ? oraz dla dorosłych ? przestrzeń zielona wyposażona m.in. w zewnętrzne urządzenia rekreacyjne.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne