Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Morenowy Sad - Gdańsk Morena - Budros - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Morena

Inwestycje dewelopera Budros

Domy w Gdańsku
Budros

Morenowy Sad Gdańsk Morena

Morenowy Sad
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Morenowy Sad

Morenowy Sad

Gdańsk

Morena

Hausbrandta

  • gotowe do odbioru
  • od 57 do 88 m2
  • 5850 - 5950 PLN
  • 4
  • tak
  • zewnętrzne: 12.000 zł brutto, w hali garażowej: 20.910 zł brutto
  • Inwestycja objęta programem Mieszkanie dla Młodych
  • www.budros.pl/investment/mi...

O deweloperze

Budros

ul. Kozietulskiego 1

80-156 Gdańsk

wiecej o deweloperze Budros

Morenowy Sad jest inwestycją wychodzącą naprzeciw wymaganiom tych z Państwa, którzy cenią i poszukują zielonego zakątka w centrum miasta. Kameralne osiedle wkomponowane w architekturę domków jednorodzinnych i bloków o niskiej zabudowie, sprawia poczucie oddalenia od wielkomiejskiego tłoku, pozostając wciąż nie dalej niż 5km od Gdańska Głównego i 5 km od centrum Wrzeszcza. Jest to miejsce, które z pewnością zasługuje na miano Państwa domu.

Osiedle Morenowy Sad to 3 kameralne i nowoczesne budynki zlokalizowane przy ulicy Hausbrandta w gdańskiej dzielnicy Morena.

Z doświadczeniem i dbałością o najmniejszy szczegół pragniemy przedstawić Państwu 3 budynki niskiej zabudowy 3 kondygnacje ( parter , dwie kondygnacje , poddasze) o metrażach od 25m do nawet 120 m! Na ostatnim poziomie znajdować się będą przestronne apartamenty ze wspaniałymi tarasami, z możliwością powiększenia metrażu poprzez przyłączenie mieszkań sąsiednich. Taka opcja daje niepowtarzalną szansę posiadania całego piętra tylko dla siebie!!! Wybrane mieszkania na parterze będą dostępne z ogródkami, co daje dodatkową możliwość wypoczynku wśród własnej zieleni.

Spełniając Państwa oczekiwania o dostępie do zdrowego trybu życia na osiedlu znajdzie się sala fitness. Dbając o Państwa bezpieczeństwo osiedle będzie zamknięte i monitorowane. To czego możecie Państwo od nas oczekiwac, to najwyższy standard wykończenia (stolarka drewniana hale garażowe ,windy do hali garażowej). Przynależne do mieszkań piwnice w budynkach 2 i 3, parking naziemny wraz z miejscami dla gości. Dopełnieniem inwestycji będzie wspaniała zieleń z drzewami owocowymi, która w zamyśle nawiązuje do sadu, z którego korzystać będą mieszkańcy. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na już istniejące na pobliskich terenach miejsca sportowo- rekreacyjne.

Budynki powstaną w równym czasie, co daje Państwu możliwość wyboru wymarzonego mieszkania bez przymusu oczekiwania na następny etap ukończenia inwestycji!

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne