Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Młoda Morena - Gdańsk Morena - Dekpol - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Morena

Inwestycje dewelopera Dekpol

Domy w Gdańsku
Dekpol

Młoda Morena Gdańsk Morena

Młoda Morena
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Młoda Morena

Młoda Morena

Gdańsk

Morena

Dolne Migowo

  • inwestycja w części zrealizowana,
    kolejny etap do 2019-06-30
  • od 35 do 88 m2
  • 5650 - 6280 PLN
  • 6
  • tak
  • w hali garażowej w cenie od 20 000 do 25 000 zł
  • Inwestycja objęta programem Mieszkanie dla Młodych
  • www.dekpolmieszkania.pl/inw...

O deweloperze

Dekpol S.A.

ul. Dolne Migowo

80-282 Gdańsk

wiecej o deweloperze Dekpol

W malowniczej scenerii, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i przyrody powstaje nasze nowe osiedle "Młoda Morena", położone przy ul. Dolne Migowo w Gdańsku. Jest to inwestycja z gotową infrastrukturą - doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem, a jednocześnie w zacisznym zakątku Moreny. W odległości 10 minut od inwestycji znajdzie się przystanek PKM. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola i żłobki oraz cała sieć sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych.

Przyjazne miejsce i urok natury.

Ta wspaniale umiejscowiona inwestycja i jej przyjazna architektura to bez wątpienia jedna z perełek trójmiejskich przedsięwzięć deweloperskich. Swoją ostoję znajdą tu zarówno młodzi ludzie, którzy po raz pierwszy nabywają mieszkanie, rodziny z dziećmi pragnące zwiększyć komfort życia z dorastającymi pociechami oraz osoby starsze, ceniące sobie wygodę.

Klasyczna i stonowana architektura Młodej Moreny - współgrająca z malowniczymi pagórkami porośniętymi lasem - pozwoli jego mieszkańcom na pełny relaks o każdej porze dnia i w każdej porze roku.

Młoda Morena

Na Osiedlu wybudowane zostaną 3 budynki, w których w kondygnacji podziemnej znajdą się miejsca postojowe i komórki lokatorskie.

W pierwszym etapie prac - budynku nr 1 powstanie 118 mieszkań o zróżnicowanej strukturze: 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchniach od 33,7m2 do 84,4 m2. Budynek przystosowany będzie do korzystania przez osoby niepełnosprawne. W każdej z trzech klatek znajdować się będzie winda cichobieżna.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne