Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Wilga Park - Gdańsk Chełm - Margo - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Chełm

Inwestycje dewelopera Margo

Domy w Gdańsku
Margo

Wilga Park Gdańsk Chełm

Wilga Park
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Wilga Park

Wilga Park

Gdańsk

Chełm

Ptasia

  • 2019-12-31
  • od 32 do 65 m2
  • 5150 - 5950 PLN
  • 3
  • tak
  • zewnętrzne miejsca postojowe oraz podziemna hala garażowa
  • www.margopb.pl/wilga-park/

O deweloperze

Margo Deweloper

ul. Redłowska 52 / 9

81-450 Gdynia

wiecej o deweloperze Margo

Osiedle ?"Wilga Park" powstanie na granicy dzielnic Gdańska Chełmu i Oruni przy ul. Ptasiej. Projekt architektoniczny zakłada budowę 66 lokali mieszkalnych w trzech budynkach, których jednoklatkowy charakter zapewni mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

W pierwszym etapie sprzedaży proponujemy do sprzedaży 22 mieszkania w przedziale od 32 - 65 m2, które wyróżnia przede wszystkim funkcjonalny rozkład pomieszczeń, duże, przestronne tarasy oraz pełne nasłonecznienie. Wykorzystane w trakcie projektowania rozwiązania spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Lokalizacja osiedla zapewni wszystkim mieszkańcom możliwość szybkiego wjazdu i wyjazdu z Gdańska. Bliskość obwodnicy trójmiejskiej oraz centrum Gdańska jest dużym ułatwieniem dla tych, którzy mają potrzebę szybkiego i ciągłego przemieszczania się.

Otoczenie osiedla ma bogatą infrastrukturę publiczną i prywatną. Na zakupy można udać się do centrum handlowych i mniejszych sklepów. Relaks i rekreację gwarantują: basen, kluby fitness i korty tenisowe. Pomoc medyczną mieszkańcy znajdą w tutejszych przychodniach prywatnych i państwowych. Zapewniona jest również edukacja dla dzieci i młodzieży. Mieszkańcy znajdą tutaj przedszkole, szkołę podstawową oraz średnią. W pobliżu Wilga Park mieszczą się przystanki autobusowe. Niewątpliwym atutem jest położenie osiedla blisko ścisłego centrum Gdańska - niecałe 5 kilometrów. Mieszkanie w takiej części miasta, to przede wszystkim wybór dla osób, które lubią i chcą być w centrum wydarzeń, korzystając z większości wydarzeń kulturalnych. To tutaj będzie prościej znaleźć pracę oraz załatwić formalności w urzędach.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne