Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Futura Park - Gdańsk Chełm - Euro Styl - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Chełm

Inwestycje dewelopera Euro Styl

Domy w Gdańsku
Euro Styl

Futura Park Gdańsk Chełm

Futura Park
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Futura Park

Futura Park

Gdańsk

Chełm

Władysława Jagiełły

  • 2018-06-30
  • od 38 do 73 m2
  • 4620 - 4970 PLN
  • 4
  • tak
  • Miejsce postojowe naziemne: 7000 zł brutto
  • www.eurostyl.com.pl/futurap...

O deweloperze

Euro Styl S.A.

ul. Leszczynowa 6

80-175 Gdańsk

wiecej o deweloperze Euro Styl

Osiedle Futura Park to kameralne osiedle, które składa się z lokali mieszkalnych w budynku wielorodzinnym oraz lokali spełniających funkcje domów zrealizowanych w zabudowie szeregowej.

Zainspirowani twórczością Charlesa Demutha oraz Laszlo Moholy-Nagy architekci, zaprojektowali barwne murale na ścianach każdego z szeregów, które zdecydowanie wyróżniają osiedle Futura Park i nadają mu wyjątkowy charakter. W częściach wspólnych budynków wielorodzinnych znajdą się wybrane detale oraz fragmenty dzieł malarzy futurystów. Niewątpliwym atutem osiedla Futura Park jest nie tylko architektura i styl, ale także niska zabudowa oraz widoki z okna, które dają możliwość obcowania z naturą.

W ofercie znajdują się cztery typy lokali o zróżnicowanym metrażu od około 150 do 200 m kw. ze zintegrowanym garażem. Lokale w zabudowie szeregowej są idealne dla osób ceniących wyraźny podział na strefy - dzienną i prywatną. Na parterze znajdzie się kuchnia oraz przestronny pokój dzienny z miejscem na duży rodzinny stół. Piętro domu to prywatna enklawa gospodarzy, a ogród stanowi idealne dopełnienie przestrzeni rodzinnej.

W ramach budynku wielorodzinnego znajdują się najczęściej wybierane mieszkania 2- i 3-pokojowe, a także kawalerki. Przewidziano również mieszkania czteropokojowe o większych metrażach. Mieszkania znajdujące się w budynku wielorodzinnym mają możliwość wydzielenia osobnej, jasnej kuchni z oknem, a pełnowymiarowe pokoje pozwalają na swobodne zagospodarowanie wnętrz według własnych potrzeb.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne