Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Wolne Miasto - Gdańsk Ujeścisko Łostowice - Eco - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Ujeścisko Łostowice

Inwestycje dewelopera Eco

Domy w Gdańsku
Eco

Wolne Miasto Gdańsk Ujeścisko Łostowice

Wolne Miasto
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Wolne Miasto

Wolne Miasto

Gdańsk

Ujeścisko Łostowice

Cedrowa

  • od 2018-03-31 do 2018-12-31
  • od 48 do 89 m2
  • 5353 - 6659 PLN
  • 4
  • tak
  • w cenie 19 998
  • Inwestycja objęta programem Mieszkanie dla Młodych
  • www.wolnemiasto.pl

O deweloperze

Eco

Bukowińska 24a

02-703 Warszawa

wiecej o deweloperze Eco

Spokojna, pełna zieleni inwestycja powstaje w Gdańsku, na liczącej blisko 11 ha działce o zróżnicowanej formie terenu i bogatej w naturalną, dojrzałą roślinność przy ulicy Cedrowej. W ramach ośmioetapowej inwestycji wybudowanych zostanie ok. 1200 nowych mieszkań. Aktualnie realizowany jest etap III

Osiedle Wolne Miasto zaprojektowane zostało na kształt tradycyjnego, pełnego zieleni miasteczka, z czytelnym układem wewnętrznych uliczek i reprezentacyjną aleją główną, w taki sposób, by jak największą ilość zastanego krajobrazu z jego łagodnymi pagórkami, łąkami i starym sadem ocalić i wkomponować w planowaną inwestycję.

Niska, prosta zabudowa, wyeliminowanie barier architektonicznych oraz zastosowanie przez dewelopera zasady ?"złotego środka", która wyraża się w połączeniu innowacyjności, funkcjonalności i przemyślanych rozwiązań, stanowią o zaletach inwestycji.

Trzy i czteropiętrowe kwartały mieszkalne, usytuowane prostopadle do głównej alei będą miały kształt zbliżony do litery U. Dzięki temu wewnątrz kwartałów powstaną, nawiązujące do układu ogrodów angielskich, wewnętrzne dziedzińce- ciche, przytulne wnętrza o zróżnicowanej roślinności z alejkami parkowymi i placykami zabaw dla dzieci. Na parterach budynków mieszkalnych, wzdłuż głównej promenady osiedla działać będą punkty usługowe i handlowe. Centralnym elementem inwestycji jest Plac Fontanny, a na nim niezwykła i zaskakująca rzeźba- fontanna z brązu, przedstawiająca trzy konie.

Jasne, neutralne kolorystycznie elewacje, podzielone stylistycznie na mniejsze fragmenty, sprawią, że będą one wyglądały jak zespoły oddzielnych kamieniczek. Wyrafinowania projektowi dodadzą stylowe materiały wykończeniowe: klinkier, drewno, szkło i aluminium. Ekstensywna zabudowa osiedla harmonijnie współgra z bogatą, naturalną roślinnością i pagórkowatym krajobrazem otoczenia.

Wolne Miasto to osiedle, które uosabia symbiotyczne połączenie funkcji mieszkalnych z urodą naturalnego krajobrazu. Otoczone dojrzałą zielenią drzew i krzewów, sąsiadujące z parkiem i oczkiem wodnym, jest idealnym miejscem dla osób ceniących połączenie z wygody życia w mieście i kontakt z przyrodą. Prócz zachowania na terenie osiedla drzew, w których mieszka wiele gatunków ptaków, deweloper podjął we współpracy ze Stowarzyszeniem Ptaki Polskie inicjatywę zakładania budek lęgowych oraz prowadzenia warsztatów edukacyjnych dla dzieci.

Ptaki są nierozerwalnie związane z osiedlem Wolne Miasto również poprzez fakt, że od nazw ich gatunków nazwano wejścia do klatek I etapu, a korytarze ozdobione zostały obrazami ptaków i tabliczkami, zawierającymi informacje na ich temat.

Wolne Miasto to wyjątkowe osiedle, spontanicznie łączące funkcje mieszkaniowe z poszanowaniem wyjątkowych zasobów środowiska naturalnego.

Dane projektu:

- osiedle zaprojektowane na 8 etapów, zrealizowany I etap i II etap w trakcie realizacji jest etap III
- kształt architektoniczny inwestycji zdeterminowany naturalną i zróżnicowaną rzeźbą terenu
- budynki liczą 3-4 kondygnacje
- planowana ilość mieszkań w całym projekcie: ok. 1200
- powierzchnia mieszkań I i II etap (1-4 pokojowe): od 22 m2 do 99 m2

Miejsce w garażu 19 980 zł, piwnica 1404 zł/m2

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne