Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Zielone Patio - Gdańsk Ujeścisko Łostowice - Zielone Patio - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Ujeścisko Łostowice

Inwestycje dewelopera Zielone Patio

Domy w Gdańsku
Zielone Patio

Zielone Patio Gdańsk Ujeścisko Łostowice

Zielone Patio
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Zielone Patio

Zielone Patio

Gdańsk

Ujeścisko Łostowice

Złota

  • 2019-06-30
  • od 50 do 65 m2
  • 4278 - 4729 PLN
  • 4
  • tak
  • zewnętrzne bezpłatne ogólnodostępne
  • Inwestycja objęta programem Mieszkanie dla Młodych
  • www.mach.pl/mieszkania-gdan...

O deweloperze

Zielone Patio sp. z o.o.

ul. Jana z Kolna 1/102

83-000 Pruszcz Gdański

wiecej o deweloperze Zielone Patio

Osiedle Zielone Patio powstanie w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska, jaką są gdańskie Łostowice. Lokalizacja ta zapewni wygodny dojazd do Centrum Gdańska - 5 km, jak również do Obwodnicy Trójmiejskiej, oddalonej od osiedla o 2 km.

Będzie to kompleks 5 kameralnych budynków wielorodzinnych, wyróżniających się jednolitą, nowoczesną architekturą. W każdym budynku będzie 16 mieszkań, po 4 na kondygnacji. Różnorodna struktura mieszkań, dowolność aranżacji przestrzeni oraz zróżnicowany metraż mieszkań od 50,60 m2 do 65,60 m2, pozwala przypuszczać, iż niniejsza oferta trafi do szerokiej grupy odbiorców.

Wyjątkowego charakteru całemu założeniu nadadzą zastosowane wysokiej jakości materiały wykończeniowe. Duże, przestronne tarasy zapewnią relaks na świeżym powietrzu, a przejrzyste balustrady, piękny widok na okolicę. Dzięki dużym przeszkleniom wszystkie mieszkania będą doskonale doświetlone. W trosce o komfort mieszkańców zaprojektowano wygodne, szerokie klatki schodowe, doświetlone dziennym światłem.

Budynki o stonowanej kolorystyce harmonijnie wkomponują się w otoczenie. Przestrzenie zielone osiedla zostaną urządzone przez architekta krajobrazu. Dobór szlachetnych gatunków roślin i parkowy charakter założenia będą sprzyjać spacerom z psem i częstym obcowaniem z naturą. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach, w centrum osiedla powstanie atrakcyjnie wyposażony plac zabaw. Sąsiedztwo łąk i terenów zielonych połączone z przestrzenią rekreacyjną na terenie nieruchomości zachęcać będzie do aktywnego wypoczynku na łonie natury.

Na obrzeżu osiedla usytuowane będą parkingi naziemne. Przewidziano również garaże indywidualne zlokalizowane pod budynkiem.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne