Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Amareno - Gdynia Witomino - Euro Styl - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdynia Witomino

Inwestycje dewelopera Euro Styl

Domy w Gdańsku
Euro Styl

Amareno Gdynia Witomino

Amareno
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Amareno

Amareno

Gdynia

Witomino

Uczniowska

  • 2015-03-31
  • od 39 do 90 m2
  • 5350 - 6589 PLN
  • 5
  • tak
  • w hali garażowej od 23 900 PLN
  • www.eurostyl.com.pl/amareno...

O deweloperze

Euro Styl Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

ul. Leszczynowa 6

80-175 Gdańsk

wiecej o deweloperze Euro Styl

Amareno to nowa, kameralna inwestycja położona w doskonale znanej i lubianej przez mieszkańców Gdyni dzielnicy Witomino.

Amareno utworzą dwa 5-kondygnacyjne budynki, w których znajdzie się 67 mieszkań o zróżnicowanych metrażach liczących od 39 do 90 mkw. Charakter nowoczesnych, minimalistycznych brył budynków podkreśli oparta na kontrastach kolorystyka. Jasna elewacja przełamana zostanie delikatnie opalizującymi brązowymi elementami. Inwestycje wyróżniać będzie starannie zaprojektowana zieleń bogata w kwitnące gatunki drzew, takie jak wiśnia ozdobna czy świdośliwa kanadyjska, a także kwitnące byliny. Atrakcyjna roślinność wraz z przemyślaną estetyczną małą architekturą stworzą przestrzeń cieszącą oko i pozwalającą na prawdziwy wypoczynek.

Dla najmłodszych przewidziano bezpieczny i kolorowy plac zabaw oddalony od wjazdu na osiedle. Do mieszkań zlokalizowanych na parterze przynależeć będą prywatne zielone ogródki, zaś do lokali położonych na piętrach przestronne balkony lub tarasy. Kondygnacje podziemne zajmą hale garażowe oraz komórki lokatorskie, do których przyszli mieszkańcy dostaną się windami. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano 69 miejsc postojowych w halach garażowych, ponadto 32 naziemne miejsca postojowe znajdą się na terenie osiedla. W halach garażowych przewidziano także specjalne boksy na jednoślady.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Ostatnia szansa

Pohulanka - Gdańsk Śródmieście

Pohulanka

W samym centrum Gdańska, na malowniczym wzgórzu, powstaje kompleks trzech budynków wielorodzinnych liczący ponad 230 mieszkań. Nowoczesna architektura w połączeniu z intensywną... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne