Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Klimaty - Gdańsk Morena - Inwesting - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Morena

Inwestycje dewelopera Inwesting

Domy w Gdańsku
Inwesting

Klimaty Gdańsk Morena (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Klimaty
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Klimaty

Klimaty

Gdańsk

Morena

Myśliwskie Wzgórze

  • od 2010-01-31 do 2012-12-31
  • od 39 do 83 m2
  • 5559 - 6976 PLN
  • 4
  • tak
  • podziemne lub naziemne - oba wliczone w cenę
  • inwesting.com.pl/index.php?...

O deweloperze

Inwesting sp. z o.o.

ul. Cieszyńskiego 17

80-809 Gdańsk

wiecej o deweloperze Inwesting

Osiedle "Klimaty" budowane przez dewelopera Inwesting znajduje się na południowym, nasłonecznionym stoku morenowego wzgórza, opadającego od ul. Myśliwskiej w kierunku Potoku Siedlickiego, na terenie objętym tzw. Ogólnomiejskim Systemem Terenów Aktywnych Biologicznie (OSTAB), a więc objętym rygorami ograniczającymi gęstość zabudowy oraz ingerencję w powierzchnię terenu. Dzięki temu stanowi ono bardzo dobre miejsce do zamieszkania.

Na działce o powierzchni 2,5 hektara zostanie wybudowanych sześć budynków wielorodzinnych w niskiej 3-piętrowej zabudowie, z halami garażowymi oraz windami w każdym z nich.

Niewątpliwe walory osiedla podkreśla urok jego architektury, duża ilość zieleni, własny staw oraz mini park rekreacyjny wśród starych drzew, a także rzadkość zabudowy pokrywającej zaledwie 17,5% terenu.

Istniejące i nowopowstające wokół inne osiedla spowodują szybkie i estetyczne zagospodarowanie całej tej części dzielnicy Piecki Migowo zwanej potocznie Moreną. W pobliżu osiedla znajduje się ulica Myśliwska, która jest dobrze skomunikowana linią autobusową z całym Gdańskiem. W przyszłości komunikacja poprawi się jeszcze bardziej dzięki mającej powstać linii kolei metropolitalnej.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne