Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Astra Park - Gdańsk Jasień - Activa - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Jasień

Inwestycje dewelopera Activa

Domy w Gdańsku
Activa

Astra Park Gdańsk Jasień

Astra Park
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Astra Park

Astra Park

Gdańsk

Jasień

Turzycowa

 • inwestycja w części zrealizowana,
  kolejny etap do 2018-12-31
 • od 31 do 103 m2
 • 4895 - 5130 PLN
 • 4
 • tak
 • zewnętrzne 7 000 PLN , wewnętrzne 28 000 PLN
 • Inwestycja objęta programem Mieszkanie dla Młodych
 • www.activa.gda.pl/astra-park/

O deweloperze

Activa AP sp. z o.o. sp.k.

Obrońców Wybrzeża 2B

83-000 Pruszcz Gdański

 • Biuro sprzedaży
  80-175 Gdańsk, ul. Jabłoniowa 29a/12,
  telefon : 512-413-238
 • 58 691 09 80, 512 413 380
 • 58 691 09 84
 • www.activa.gda.pl
wiecej o deweloperze Activa

ASTRA PARK to doskonała całość - połączenie cząstki ziemskiej (Park) z kosmiczną (Astra). To osiedle stworzone z myślą o ludziach wyjątkowych, poszukujących piękna, relaksu i wygody. To miejsce dla ludzi, którzy cenią sobie oryginalność i unikalną architekturę.

Na terenie osiedla stworzyliśmy niepowtarzalny klimat zabudowy, tworząc dla jego mieszkańców unikatowe tereny rekreacyjne.

Zadbaliśmy, by zarówno architektura, jak i zlokalizowana na osiedlu strefa rozrywki nawiązywały swoim designem do idei obserwacji gwiazd i kosmosu.

Wyjątkowość miejsca podkreślają malownicze oczko wodne, otoczone ławeczkami i alejkami spacerowymi, teleskopy oraz kosmiczny plac zabaw. Całość wkomponowaliśmy w otaczającą osiedle zieleń.

Osiedle ASTRA PARK tworzy zespół czteropiętrowych budynków wyposażonych w windy, z podziemnymi halami garażowymi oraz komórkami lokatorskimi. Zaprojektowaliśmy je z rozmachem i dbałością o detal architektoniczny. Usytuowanie budynków pozwala na optymalne doświetlenie mieszkań oraz wykorzystanie pięknych walorów krajobrazowych. Nowoczesna elewacja oraz przestronne balkony i parterowe mieszkania z ogródkami dodatkowo podnoszą atrakcyjność osiedla.

Wszystko to sprawia, że ASTRA PARK to zupełnie wyjątkowe osiedle - idealne miejsce do życia.

Osiedle ASTRA PARK od strony północnej graniczyć będzie z nowymi osiedlami mieszkaniowymi, a od południowej otaczać je będzie zieleń łąk. Zachodnia część osiedla położona jest bezpośrednio przy ul. Turzycowej, w drugiej linii zabudowy od ulicy Jabłoniowej zapewniającej szybki dojazd do Trójmiejskiej Obwodnicy (5 min.), do Gdańska Głównego (12 min.), natomiast do Wrzeszcza (15 min.).

Osiedle powstaje w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk-Jasień z dobrze funkcjonującymi liniami autobusowymi oraz planowaną linią tramwajową. Życie na naszym osiedlu będzie więc wygodne i przyjemne, a każdy z mieszkańców będzie mógł się zrelaksować zaraz po wyjściu z domu.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne