Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Stacja Nowy Gdańsk - Gdańsk Jasień - Robyg - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Jasień

Inwestycje dewelopera Robyg

Domy w Gdańsku
Robyg

Stacja Nowy Gdańsk Gdańsk Jasień

Stacja Nowy Gdańsk
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Stacja Nowy Gdańsk

Stacja Nowy Gdańsk

Gdańsk

Jasień

Lawendowe Wzgórze

  • od 2017-03-31 do 2017-12-31
  • od 26 do 67 m2
  • 4583 - 4760 PLN
  • 5 - 7
  • tak
  • zewnętrzne w cenie 9 900 PLN, hala garażowa: 19 000 - 28 000 PLN
  • Inwestycja objęta programem Mieszkanie dla Młodych
  • www.gdansk.robyg.pl/pl/stac...

O deweloperze

Robyg S.A.

al. Rzeczypospolitej 1

02-972 Warszawa

wiecej o deweloperze Robyg

Stacja Nowy Gdańsk to nowa inwestycja na gdańskiej mapie, zaprojektowana z myślą o młodych, aktywnych, awangardowych ludziach. Spodoba Ci się nowoczesna architektura budynków z zabudową kaskadową, śnieżnobiałą elewacją i licznymi przeszkleniami. Jeśli lubisz otaczać się przedmiotami dobrej jakości, to docenisz wysoki standard wykonania budynków - zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Stacja Nowy Gdańsk to modne osiedle powstające w coraz bardziej pożądanej lokalizacji - w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk-Jasień. Jeśli podróżujesz komunikacją miejską ucieszy Cię fakt, że to jedyne osiedle w okolicy z własnym, zadaszonym przystankiem. Jeśli masz auto, to szybko przedostaniesz się do Trójmiejskiej Obwodnicy (5 min.) lub do centrum Gdańska (10 min.). Budowana obecnie ulica Nowa Bulońska dodatkowo usprawni komunikację. W planach jest również poprowadzenie linii tramwajowej z przystankiem przy osiedlu, która znacząco wpłynie na rozwój tej części miasta.

Stacja Nowy Gdańsk to osiedle dla młodych i dynamicznych ludzi. Znajdziesz tu nie tylko mieszkania w programie MDM, ale także mieszkania z udogodnieniami Robyg Smart (zdalne zarządzanie oświetleniem, multimediami i czujnikami bezpieczeństwa). Zaoszczędzisz na rachunkach, bo free Wi-Fi jest dostępne dla każdego mieszkańca. Lubisz aktywnie spędzać czas - Trenuj w zewnętrznej strefie fitness lub w strefie rekreacji. Tu zadbasz zarówno o formę fizyczną jak i sferę towarzyską Twojego życia, spotykając się z przyjaciółmi w strefie barbecue. Zakupy też z łatwością zrobisz pod domem. Na osiedlu Stacja Nowy Gdańsk wybudowano pawilon handlowo-usługowy, gdzie zarówno zjesz smaczny obiad, jak i pójdziesz do fryzjera czy wypłacisz pieniądze z bankomatu.

Myślisz o założeniu rodziny? Na osiedlu znajduje się także przedszkole ze żłobkiem, które usprawni Twój rytm dnia, a Twojemu dziecku zapewni prawidłowy rozwój w towarzystwie znajomych mu dzieci. Po południa spędzicie na wspólnej zabawie na jednym z placów rozrywki dla dzieci.

Stacja Nowy Gdańsk to idealne miejsce dla tych, którzy chcą się usamodzielnić i "przejść na swoje", dokonując właściwego wyboru mieszkania spośród wielu dostępnych na rynku. Zamieszkają tu zarówno single, jak i młode pary, które myślą o założeniu rodziny.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne