Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Zielone - Gdańsk Jasień - Dekpol - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Jasień

Inwestycje dewelopera Dekpol

Domy w Gdańsku
Dekpol

Zielone Gdańsk Jasień

Zielone
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Zielone

Zielone

Gdańsk

Jasień

Potęgowska

  • inwestycja w części zrealizowana,
    kolejny etap do 2017-12-31
  • od 33 do 63 m2
  • 4888 - 5022 PLN
  • 5
  • tak
  • miejsce naziemne w cenie 8 000 PLN, miejsce w hali garażowej w cenie 21 000 PLN
  • Inwestycja objęta programem Mieszkanie dla Młodych
  • dekpolmieszkania.pl/inwesty...

O deweloperze

Dekpol S.A.

ul. Dolne Migowo

80-282 Gdańsk

wiecej o deweloperze Dekpol

Osiedle Zielone to harmonia czterech nowoczesnych czteropiętrowych budynków usytuowanych przy ul. Potęgowskiej, w dynamicznie rozwijającej się południowej części Gdańska, pomiędzy ul. Armii Krajowej i obwodnicą trójmiejską, na wschód od Jeziora Jasień. Miejsce doskonale skomunikowane z centrum Gdańska oraz z trójmiejską obwodnicą i trasą W-Z, położone zaledwie 7 km od centrum Gdańska.

Wszelkie atrakcje, jakie oferuje aglomeracja trójmiejska, są tu na wyciągnięcie ręki, przy równoczesnym komforcie zamieszkiwania w warunkach podmiejskiego osiedla z dala od zgiełku. Bliskość jeziora oraz lasu, a także pobliska strefa biologicznie czynna, stanowi dla amatorów spokoju i obcowania z naturą, atrakcyjne miejsce do spacerów i wycieczek rowerowych.

Całe osiedle pozbawione będzie barier architektonicznych, co ułatwi mieszkanie osobom niepełnosprawnym i rodzicom z małymi dziećmi. Wokół budynków zostaną wykonane ciągi piesze, drogi z kostki betonowej, miejsca postojowe, plac zabaw oraz tereny zielone.

Oferujemy Państwu komfortowe i funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanym metrażu, od 31,18 do 81,72 m2 z balkonami i ogródkami 27-119 m2 na parterach. Dzięki dużej ilości przeszkleń mieszkania będą przytulne i świetnie nasłonecznione.

Naszym priorytetem jest zapewnienie wysokiego komfortu mieszkania i poczucie wygody Mieszkańców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, poszczególne kondygnacje budynku skomunikowano poprzez cichobieżne windy.

Na ogrodzonym terenie pomyślano również o miejscach postojowych na parkingu naziemnym. W oknach mieszkań parterowych przewidziano zawiasy antywyważeniowe.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne