Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Activa deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
Activa AP sp. z o.o. sp.k.

Activa AP sp. z o.o. sp.k.

ACTIVA Sp. z o.o. została założona w 2006 roku. Od tego czasu prężnie działa na terenie gminy Pruszcz Gdański i nie tylko. Sukcesem zakończyła się realizacja pierwszej inwestycji - Zakątek Rotmanka oraz Zakątek Juszkowo.

Kolejnym etapem w rozwoju firmy jest realizacja inwestycji w Zakopanem - Tatrzańska Ostoja.

W 2012 roku rozpoczęliśmy budować osiedle Azaliowy Park w Pruszczu Gdańskim, ukończono 6 budynków na osiedlu.

W 2015 roku zaczęliśmy kolejną inwestycję OBROŃCÓW WYBRZEŻA 31- większość lokali to mieszkania 2-pokojowe o bardzo atrakcyjnych układach i zakończyliśmy ją w lutym 2016 roku.

Rozpoczęliśmy w roku 2016 dwie nowe inwestycje ASTRA PARK znajdującą się w Gdańsku, gdzie powstaną w pierwszym etapie 3 budynki natomiast docelowo budynków będzie ich 8. Przewidywana liczba mieszkań na tej inwestycji to około 320 lokali mieszkalnych.

SUPERNOVA to natomiast kolejna nasza inwestycja w Pruszczu Gdańskim. Osiedle będzie się składać z 4 budynków mieszkalnych. Pierwszy etap budowy to 95 mieszkań.

W krótkim czasie ACTIVA Sp. z o.o. stała się wiodącym deweloperem na terenie Pruszcza Gdańskiego, a realizowane przez nią osiedla wyznaczają nowe trendy w zakresie budownictwa wielorodzinnego zarówno pod względem jakości jak i architektury.

Podjęte i zrealizowane przez nas działania pokazują, iż ACTIVA Sp. z o.o. dynamicznie się rozwija i osiąga stawiane przez siebie cele. Mamy ambicje, aby w krótkim czasie z firmy doskonale znanej na rynku pruszczańskim stać się jednym z wiodących deweloperów w województwie pomorskim oraz realizować inwestycje na terenie całej Polski.

Kontakt

Activa AP sp. z o.o. sp.k.

Obrońców Wybrzeża 2B

83-000 Pruszcz Gdański

  • Biuro sprzedaży
    80-175 Gdańsk, ul. Jabłoniowa 29a/12,
    telefon : 512-413-238
  • 58 691 09 80, 512 413 380
  • 58 691 09 84
  • www.activa.gda.pl

Inwestycje

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne