Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Kwartał Kamienic - Gdańsk Śródmieście - Inpro - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Śródmieście

Inwestycje dewelopera Inpro

Domy w Gdańsku
Inpro

Kwartał Kamienic Gdańsk Śródmieście (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Kwartał Kamienic
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Kwartał Kamienic

Kwartał Kamienic

Gdańsk

Śródmieście

Szeroka

  • gotowe do odbioru
  • od 30 do 93 m2
  • 11000 - 13000 PLN
  • 4
  • tak
  • w hali garażowej w cenie 30 000 PLN netto
  • Inwestycja objęta programem Mieszkanie dla Młodych
  • www.inpro.com.pl/kwartalkam...

O deweloperze

Inpro S.A.

ul. Opata Jacka Rybińskiego 8

80-320 Gdańsk

wiecej o deweloperze Inpro

Kwartał Kamienic to zespół usługowo mieszkaniowy położony w samym sercu Głównego Miasta w Gdańsku. Obejmuje on kwartał ulic Szerokiej, Świętojańskiej i Tandety. Inwestycja położona jest naprzeciwko kościoła św. Jana zaledwie 200m od historycznego Żurawia oraz 300m od Bazyliki Mariackiej. Powierzchnia działki 3.564 m2. INPRO SA wraz z Pracownią Projektową FORT sp. z o.o. zaprojektowała zespół mieszkaniowo - usługowy wraz z dwupoziomowym parkingiem podziemnym. Na parterze oprócz lokali usługowych (restauracje, kawiarnie, notariusz, biura podróży, bank) znajdować się będzie fitness, sauna, siłownia, bilard wraz z pokojem wypoczynkowym. Pozostałe kondygnacje zajmują luksusowe apartamenty w pełni wykończone o pow. Od 30 m2 do 93 m2.

Kamienice uformuję zamknięty czworoboczny kwartał z wewnętrznym dziedzińcem usytuowanym na stropie parteru. Dojścia do zespołu przewidziano od ulic Szerokiej, Tandety i Świętojańskiej. Rytm zabudowy dostosowano do określonych planem miejscowym historycznych granic parcelacyjnych. W trakcie prac archeologicznych na przedmiotowym terenie odkryto fragmenty zabytkowych ścian, dwie najbardziej wartościowe zostaną wyeksponowane w lokalu usługowym na parterze od ul. Szerokiej.

Architektura projektowanego zespołu poprzez formę, charakter, rozczłonkowanie bryły, skalę oraz wystrój elewacji nawiązuje wyraźnie do historycznej zabudowy Gdańska. Architektura projektowanego zespołu ma być nowoczesna i świadczyć o czasie w którym powstała. Wykończenie projektuje się w oparciu o szlachetne materiały i technologie wysokiej jakości w tym charakterystyczną dla Gdańska cegłę licową, szkło i blachę cynkowo - tytanową. Całość kompozycji przestrzennej dopełniać będą elementy małej architektury, oświetlenie i zieleń.

Powierzchnia użytkowa mieszkań wynosi 3.966m2, powierzchnia użytkowa lokali handlowo - usługowych 1.840 m2, powierzchnia zabudowy 3.325 m2. Ilość mieszkań 80 szt, ilość lokali 10 szt. ilość miejsc postojowych w halach garażowych 110 szt.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne