Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Brabank - Gdańsk Śródmieście - Invest Komfort - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Śródmieście

Inwestycje dewelopera Invest Komfort

Domy w Gdańsku
Invest Komfort

Brabank Gdańsk Śródmieście

Brabank
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Brabank

Brabank

Gdańsk

Śródmieście

Wałowa

 • gotowe do odbioru
 • od 48 do 86 m2
 • zapytaj dewelopera
 • 7
 • tak
 • w hali garażowej
 • www.brabank.pl

O deweloperze

Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Hryniewickiego 6C/47 (Sea Towers)

81-340 Gdynia

 • Biuro Sprzedaży Mieszkań w Sopocie
  ul. Armii Krajowej 145a/4
  tel. 58 555 78 30

  Biuro Sprzedaży Mieszkań w Gdańsku
  ul. Focha (teren inwestycji Wzgórze Focha)
  tel. 58 324 94 60
 • 58 620 88 00
 • 58 628 95 01
 • www.investkomfort.pl
wiecej o deweloperze Invest Komfort

Osiedle Brabank położone jest nad brzegiem Motławy, na obszarze Starego Miasta, w miejscu gdzie przed wiekami funkcjonowała stocznia remontowa specjalizująca się w bragowaniu, czyli naprawie kadłubów statków.

Granicę pierwszej strefy widokowej inwestycji wyznacza Motława, rozlewisko będące początkiem kanału Raduni oraz powstające Muzeum II Wojny Światowej. Brabank ze starówką łączy malowniczy mostek przerzucony ponad kanałem Raduni, który stanowi przedłużenie Rybackiego i Długiego Pobrzeża z charakterystycznym Żurawiem, bramami i kamieniczkami.

Położenie apartamentów gwarantuje łatwość poruszania się po aglomeracji trójmiejskiej. Prosty i krótki dojazd do głównych węzłów komunikacyjnych ułatwia szybkie dotarcie do centrów biznesu, lotniska, czy Sopotu.

W Brabanku życie mieszkańców toczy się nad rzeką. Jogging promenadą wzdłuż Motławy doda energii na początek dnia. Poranna kawa z widokiem na starówkę, popołudniowe spotkanie w restauracji nad Motławą czy wieczorny koncert w filharmonii wprawią Państwa w pogodny nastrój. Dopełnieniem dnia będzie spacer po pobrzeżu, który zapewni wyciszenie przed snem. Rzeka oferuje też walory widokowe, nie tylko magicznie odbija panoramę starówki ale jest też czynnym szlakiem wodnym - kursują po niej tramwaje wodne, cumują jachty i trenują kajakarze.

Niedaleko Brabanku skupione są prestiżowe instytucje kulturalne, miejsca rozrywki, różnorodne usługi i handel. Dzieci samodzielnie i bezpiecznie dotrą do pobliskich szkół. Szybkie codzienne zakupy czy wypad do salonu kosmetycznego to kilkuminutowy spacer. Każdy plan spędzenia czasu można zrealizować natychmiast, bez wsiadania do samochodu. Spotkania towarzyskie w pobliskiej restauracji czy klubie zakończyć można spacerem, który zajmie jedynie chwilę.

Brabank położony jest w sąsiedztwie Głównego Miasta, zwanego starówką. Zjeżdżają tu turyści z całej Europy a pocztówkowy widok z okien Brabanku jest symbolem Gdańska. Odbywają się tu modne wydarzenia, wystawy, koncerty gwiazd. Jednocześnie osiedle oddzielone jest od bezpośredniego zgiełku rozlewiskiem kanału Raduni i otaczającą go zielenią. Po urokach miejskiego życia przed mieszkańcami Apartamentów Brabank pojawia się możliwość wyciszenia i odpoczynku w przyjaznym, eleganckim otoczeniu.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne