Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

ApartHOTEL Nowa Motława - Gdańsk Śródmieście - Dekpol - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Śródmieście

Inwestycje dewelopera Dekpol

Domy w Gdańsku
Dekpol

ApartHOTEL Nowa Motława Gdańsk Śródmieście

ApartHOTEL Nowa Motława
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach ApartHOTEL Nowa Motława

ApartHOTEL Nowa Motława

Gdańsk

Śródmieście

Jaglana

  • 2017-02-28
  • od 22 do 41 m2
  • 10950 - 13350 PLN
  • 7
  • tak
  • Hala garażowa - miejsca wspólne
  • www.nowamotlawa.pl/aparthotel

O deweloperze

Dekpol S.A.

ul. Dolne Migowo

80-282 Gdańsk

wiecej o deweloperze Dekpol

ApartHOTEL Nowa Motława to inwestycja o wyjątkowym charakterze. Projekt architektoniczny kompleksu w nowoczesny sposób nawiązuje do historycznej zabudowy miasta. Z najwyższych pięter będzie rozciągał się malowniczy widok na okoliczne kamienice i zabytki z dominantą Kościoła Mariackiego.

W ApartHOTELU Nowa Motława znajdzie się 174 komfortowych apartamentów, z których większość będzie posiadała tarasy lub balkony ze wspaniałym widokiem na okolicę.

Wszystkie apartamenty zostaną wykończone i wyposażone przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów. Projekty aranżacji wnętrz charakteryzuje, podobnie jak całość obiektu, unikalny klimat nawiązujący do lokalnej architektury.

Do dyspozycji mieszkańców będzie rozbudowana strefa wellness o powierzchni 453 m2 z basenem wewnętrznym o powierzchni 80m2, saunami, jacuzzi i siłownią.

Inwestycja w nieruchomość hotelową w systemie condo, to jak posiadanie własnego hotelu. Można korzystać ze swojego apartamentu podczas urlopu czy podróży biznesowej, a w pozostałym okresie generowaniem zysków zajmie się profesjonalny operator hotelowy. Firma poprowadzi recepcję, dział sprzedaży i marketingu, zadba o czystość, zaplecze gastronomiczne oraz zajmie się realizacją wszelkich dodatkowych usług w obiekcie. Ponadto operator hotelowy bierze na siebie większość kosztów związanych z utrzymaniem nieruchomości.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne