Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Robyg deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
Robyg S.A.

Robyg S.A.

Grupa Deweloperska ROBYG działa w Polsce od 2000 roku. Początki działalności związane są z Warszawą, gdzie Firma zrealizowała inwestycje: Dom na Ursynowie przy ul. Alternatywy, Osiedle Szczęśliwy Dom Ochota przy ul. Włodarzewskiej oraz sześć etapów Nowej Rezydencji Królowej Marysieńki i pierwszy etap Osiedla Zdrowa, wchodzące w skład projektu Miasteczko Wilanów. Od 2007r. działalność ROBYG rozszerzyła się po za obszar stolicy i spółka rozpoczęła przygotowanie trzech nowych projektów na terenie Gdańska i jednego we Wrocławiu.

Grupa Deweloperska ROBYG ma w planie wejście na Warszawską Giełdę Papierów Wartościowych. Głównymi akcjonariuszami ROBYG S.A. do której należą firmy z Grupy Deweloperskiej, są Nanette Real Estate Group - działająca w Europie Centralnej i Wschodniej holenderska spółka notowana na giełdzie w Londynie i Tel Avivie, oraz LBREP - globalne fundusze wyspecjalizowane w inwestycjach na rynku nieruchomości. ROBYG specjalizuje się w budowie i sprzedaży apartamentów oraz mieszkań o wysokiej jakości, ale dostępnych na średnim poziomie cenowym. Znajdują się one zawsze w najlepszych lokalizacjach, zaprojektowane z niezwykłą starannością i wyobraźnią. Są zarówno eleganckie jak i nowoczesne, dzięki czemu trafiają w gusta nawet najbardziej wybrednych klientów.

Kontakt

Robyg S.A.

al. Rzeczypospolitej 1

02-972 Warszawa

Inwestycje

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne