Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Nowe Orłowo - Gdynia Orłowo - Invest Komfort - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdynia Orłowo

Inwestycje dewelopera Invest Komfort

Domy w Gdańsku
Invest Komfort

Nowe Orłowo Gdynia Orłowo

Nowe Orłowo
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Nowe Orłowo

Nowe Orłowo

Gdynia

Orłowo

Orłowska

 • gotowe do odbioru
 • od 49 do 184 m2
 • zapytaj dewelopera
 • 3 - 4
 • tak
 • zewnętrzne, wewnętrzne
 • www.investkomfort.pl/mieszk...

O deweloperze

Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Hryniewickiego 6C/47 (Sea Towers)

81-340 Gdynia

 • Biuro Sprzedaży Mieszkań w Sopocie
  ul. Armii Krajowej 145a/4
  tel. 58 555 78 30

  Biuro Sprzedaży Mieszkań w Gdańsku
  ul. Focha (teren inwestycji Wzgórze Focha)
  tel. 58 324 94 60
 • 58 620 88 00
 • 58 628 95 01
 • www.investkomfort.pl
wiecej o deweloperze Invest Komfort

Nowe Orłowo to spójny kompozycyjnie, kameralny zespół trzy i cztero-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych oraz budynków biurowo-usługowych o nowoczesnej i oryginalnej architekturze. Skąpane w słońcu soczystej zieleni budynki mieszkalne z jasną elewacją i z akcentami  inspirowanymi deskowaniem orłowskiego molo, idealnie wkomponują się w nadmorskie otoczenie. Wraz z częścią biurowo-usługową osiedla tworzą nowoczesny, reprezentacyjny skwer Orłowa.

Inwestycja mieszkalna składać się będzie z kameralnych 3 i 4-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych o powierzchni od 31 do 135 m2, z możliwością ich indywidualnej aranżacji i wykończenia pod klucz.  Ponadstandardowa wysokość mieszkań, powyżej 2,80m, pozwoli uzyskać optycznie jeszcze większą ich przestrzeń.

Przestronne balkony, kameralne ogródki i tarasy na dachach domów podkreślą oryginalny, nadmorski charakter inwestycji. Wysoki żywopłot, częściowo wydzielający inwestycję, gwarantuje mieszkańcom wyraźne poczucie kameralności i bezpieczeństwa, a żywopłoty pomiędzy poszczególnymi ogródkami -  prywatny charakter parterowych apartamentów. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa całodobowa ochrona wyposażona w nowoczesny system monitoringu.

Zaaranżowane w najwyższym standardzie hole, klatki schodowe oraz cichobieżne windy łączące hale garażowe z wszystkimi poziomami budynku podkreślają luksusowy standard zamieszkania.  Do każdego mieszkania przypisano miejsce postojowe w hali podziemnego garażu oraz pomieszczenie gospodarcze.

Dla wygody mieszkańców na osiedlu zaplanowano zespół rekreacyjny z salą fitness, saunami oraz specjalnie zaaranżowanączęścią wypoczynkową.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne