Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Nadmorski Dwór - Gdańsk Zaspa - Invest Komfort - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Zaspa

Inwestycje dewelopera Invest Komfort

Domy w Gdańsku
Invest Komfort

Nadmorski Dwór Gdańsk Zaspa (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Nadmorski Dwór
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Nadmorski Dwór

Nadmorski Dwór

Gdańsk

Zaspa

Czarny Dwór

 • inwestycja w części zrealizowana,
  kolejny etap do 2016-04-15
 • od 34 do 89 m2
 • zapytaj dewelopera
 • 4
 • tak
 • zewnętrzne, wewnętrzne
 • www.investkomfort.pl/mieszk...

O deweloperze

Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Hryniewickiego 6C/47 (Sea Towers)

81-340 Gdynia

 • Biuro Sprzedaży Mieszkań w Sopocie
  ul. Armii Krajowej 145a/4
  tel. 58 555 78 30

  Biuro Sprzedaży Mieszkań w Gdańsku
  ul. Focha (teren inwestycji Wzgórze Focha)
  tel. 58 324 94 60
 • 58 620 88 00
 • 58 628 95 01
 • www.investkomfort.pl
wiecej o deweloperze Invest Komfort

Układ Nadmorskiego Dworu został podporządkowany położonym w sąsiedztwie rozległym terenom leśnym i parkowym, dzięki czemu powstał projekt zielonego osiedla-ogrodu z niską, kameralną zabudową. Architektura budynków nawiązuje do modernistycznych tradycji, którą tworzą niewielkie bryły z charakterystycznymi cofniętymi kondygnacjami i jasnymi elewacjami. Połączenie naturalnego kamienia, drewna, szkła oraz stali nierdzewnej podkreśla dodatkowo nowoczesny i elegancki charakter budynków.

Osiedle wyróżnia znajdujący się na jego terenie stary park sosnowy, który jest częścią Ogólnomiejskiego Systemu Terenów Aktywnych Biologicznie. Aby zapewnić mieszkańcom możliwość aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, blisko domu, na terenie parku powstał kort tenisowy, boisko wielofunkcyjne, plac zabaw dla dzieci oraz miejsce do gry w boule. 

Dla wygody mieszkańców na terenie inwestycji powstały dwa prywatne zespoły fitness z siłownią, saunami oraz salą bilardową.

Walorami Nadmorskiego Dworu są ponadto precyzyjnie zaprojektowane założenia wodne z fontannami oraz efektowna kompozycja różnorodnych roślin dopasowana do nadmorskiego charakteru osiedla. Podświetlona, oryginalna roślinność, wzdłuż głównych alei, tworzy przyjazne miejsce do codziennych, również wieczornych spacerów. Dla wygody mieszkańców, od strony promenady prowadzącej na molo zlokalizowano przejście pozwalające dotrzeć na plażę w zaledwie kilka minut.

Okalający zabudowę nadmorskiego osiedla drzewostan zapewni mieszkańcom ciszę, a ogrodzenie terenu - prywatność. Teren jest strzeżony i monitorowany. Pod budynkami znajdują się podziemne parkingi. Przewidziano również parking naziemny. We wszystkich budynkach zaprojektowano cichobieżne windy. Osiedle jest dostępne dla osób niepełnosprawnych.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne