Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Wzgórze Focha - Gdańsk Aniołki - Invest Komfort - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdańsk Aniołki

Inwestycje dewelopera Invest Komfort

Domy w Gdańsku
Invest Komfort

Wzgórze Focha Gdańsk Aniołki (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Wzgórze Focha
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Wzgórze Focha

Wzgórze Focha

Gdańsk

Aniołki

Marszałka F. Focha

 • gotowe do odbioru
 • od 34 do 97 m2
 • zapytaj dewelopera
 • 3 - 4
 • tak
 • zewnętrzne oraz wewnętrzne
 • www.investkomfort.pl/mieszk...

O deweloperze

Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Hryniewickiego 6C/47 (Sea Towers)

81-340 Gdynia

 • Biuro Sprzedaży Mieszkań w Sopocie
  ul. Armii Krajowej 145a/4
  tel. 58 555 78 30

  Biuro Sprzedaży Mieszkań w Gdańsku
  ul. Focha (teren inwestycji Wzgórze Focha)
  tel. 58 324 94 60
 • 58 620 88 00
 • 58 628 95 01
 • www.investkomfort.pl
wiecej o deweloperze Invest Komfort

Osiedle Wzgórze Focha tworzy 6 kameralnych trzy- i czteropiętrowych budynków z podziemnymi parkingami. Prosta a zarazem nowoczesna architektura budynków z jasną elewacją,  częściowo pokryta piaskowcem, podkreśla klasyczny i elegancki charakter inwestycji.

Osiedle zaprojektowano z dbałością o każdy detal. Precyzyjnie zaaranżowana mała architektura, różnorodna kompozycja roślin, jak również elegancki wystój klatek schodowych sprawiają, że na terenie inwestycji mieszkańcy czują się komfortowo.

Duże przeszklenia nadają budynkom lekkości, a mieszkaniom zapewniają doskonałe doświetlenie i nasłonecznienie. Przestronne balkony i tarasy, a na parterach ogródki, umożliwiają mieszkańcom możliwość wypoczynku w promieniach słońca, a duże przestrzenie pomiędzy budynkami, z precyzyjnie zaaranżowaną różnorodną roślinnością zapewniają intymność. Duża ilość zieleni, dodatkowo buduje kameralność inwestycji, nadając jej wyjątkowy charakter.

Prestiżu inwestycji nadają dwa, prywatne zespoły fitness z siłownią, saunami oraz częściami wypoczynkowymi, jak również kort tenisowy i boisko wielofunkcyjne,  należące do wyłącznego użytku mieszkańców. Dla najmłodszych zaplanowano atrakcyjny plac zabaw. Na terenie osiedla utworzono dodatkowe miejsca parkingowe  oraz wydzielono wewnętrzne ulice osiedlowe, ułatwiające dojazd do budynków. W każdym z nich zaprojektowano cichobieżne windy. Bezpieczeństwo mieszkańcom zapewnia monitoring i całodobowa ochrona, a dodatkowo w mieszkaniach zamontowano drzwi antywłamaniowe oraz  nowoczesny system alarmowy "panic button".

Kompleks mieszkalny dodatkowo wyróżnia się punktami handlowo-usługowymi znajdującymi się na jego terenie. Obecność różnorodnej oferty handlowo-usługowej, pozwoli mieszkańcom zaoszczędzić czas i energię na codzienne zakupy i wpłynie na komfort ich życia.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne