Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Silver House - Gdynia Centrum - Invest Komfort - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Inwestycje w dzielnicy Gdynia Centrum

Inwestycje dewelopera Invest Komfort

Domy w Gdańsku
Invest Komfort

Silver House Gdynia Centrum (sprzedana)

Inwestycja wyprzedana Silver House
źródło: strona dewelopera

O mieszkaniach Silver House

Silver House

Gdynia

Centrum

Zygmunta Augusta

 • gotowe do odbioru
 • od 39 do 151 m2
 • zapytaj dewelopera
 • 8
 • tak
 • wewnętrzne
 • www.investkomfort.pl/mieszk...

O deweloperze

Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Hryniewickiego 6C/47 (Sea Towers)

81-340 Gdynia

 • Biuro Sprzedaży Mieszkań w Sopocie
  ul. Armii Krajowej 145a/4
  tel. 58 555 78 30

  Biuro Sprzedaży Mieszkań w Gdańsku
  ul. Focha (teren inwestycji Wzgórze Focha)
  tel. 58 324 94 60
 • 58 620 88 00
 • 58 628 95 01
 • www.investkomfort.pl
wiecej o deweloperze Invest Komfort

SILVER HOUSE to nowoczesny budynek mieszkalno-usługowy z charakterystyczną, klasyczną formą architektoniczną. Jasna elewacja fasady budynku w połączeniu z połyskującą czarną strukturą zaplanowaną na parterze podkreśli jej elegancki styl iponadczasowy wygląd, niezależnie od zmieniających się trendów. Budynek jest wyższy od sąsiednich kamienic. W części frontowej posiada osiem kondygnacji nadziemnych, z czego na parterze zlokalizowane są lokale usługowo-handlowe, i jedną podziemną, a w części tylnej siedem kondygnacji nadziemnych oraz dwie podziemne.

W budynku znajduje się 88 lokali mieszkalnych o powierzchni od 38 do 151m2, z możliwością ich wykończenia pod klucz. Do mieszkań przynależą przestronne tarasy, balkony lub loggie, które pozwalają mieszkańcom na podziwianie malowniczego widoku za oknem napatio i zielony dziedziniec, a w wybranych apartamentach - na morze. Ponadprzeciętna wysokość lokali oraz okazałe przeszklenia zapewnią optymalne nasłonecznienie wnętrz. Do każdego mieszkania przypisano miejsce parkingowe i pomieszczenie gospodarcze.

Przemyślane założenie wodne z precyzyjnie zaaranżowaną częścią wypoczynkową na patio oraz elementy małej architektury, finezyjne kompozycje roślinne oraz placyk zabaw dla dzieci na dziedzińcu, zapewnią mieszkańcom możliwość wypoczynku w sercu tętniącego życiem miasta.

Okazała strefa wejścia z doskonale doświetlonym holem wejściowym oraz reprezentacyjną portiernią zaakcentuje prestiżowy charakter kamienicy oraz zapewni prywatność i bezpieczeństwo. Z parteru będzie można przejść do trzech klatek schodowych oraz do patio i na dziedziniec. Na każdą kondygnację prowadzą cichobieżne windy z poziomu hali garażowej.

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne