Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

4 Invest deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
4 Invest sp. z o.o.

4 Invest sp. z o.o.

Spółka 4Invest została powołana w celu realizacji wieloletniego projektu Osiedla Hiszpańskiego. Tworzą ją ludzie z bogatym doświadczeniem - fachowcy z branży budowlanej, finansowej, prawnej oraz sprzedażowej. Nasi specjaliści działając od ponad dwudziestu lat na trójmiejskim rynku nieruchomości, prowadzili wiele inwestycji mieszkaniowych oraz projektów użyteczności publicznej.

Jako zespół fachowców, oferujemy Państwu pełne wsparcie na etapie pozyskiwania finansowania, rozmów z bankami, korzystania z programu Mieszkanie dla Młodych oraz wszelkich procedur formalnych i organizacyjnych. Pragniemy dzielić wraz z Państwem radość z zakupu nowego mieszkania. Rozumiemy jednak, że czasem może to być również wyzwaniem . Z nami poczujecie się Państwo bezpiecznie. Przeprowadzimy Państwa sprawnie przez cały proces zakupu: od momentu wyboru oferty, poprzez procedury związane z ustawą deweloperską, aż do przekazania kluczy do własnego "M" i spotkania u notariusza finalizującego całą transakcję.

Kontakt

4 Invest sp. z o.o.

ul. Piłsudskiego 3/350

00-078 Warszawa

Inwestycje

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne