Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Torus deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
Torus sp. z o.o. sp. k.

Torus sp. z o.o. sp. k.

Torus sp. z o.o. sp. k. jest firmą inwestującą na trójmiejskim rynku nieruchomości od 2002 roku. Specjalizujemy się w budowie i wynajmie nowoczesnych powierzchni biurowych oraz w realizacji wielorodzinnych budynków o przeznaczeniu mieszkalnym jak również magazynów i hoteli.

Działalność deweloperską rozpoczęliśmy od inwestycji komercyjnych i dotychczas wybudowaliśmy blisko 50 000 m2 powierzchni biurowej i magazynowej. W kolejnych latach poszerzaliśmy zakres działalności o budynki mieszkalne, i hotele. Do naszych osiągnięć w budownictwie mieszkaniowym możemy zaliczyć apartamentowiec zlokalizowany w Gdańsku przy ul. Jaśkowa Dolina 75 oraz budynek wielorodzinny położony w Gdańsku przy ul. Otwartej 38.

Dzięki doświadczeniu oraz profesjonalizmowi tworzymy obiekty, które z pewnością mogą zaspokoić potrzeby dzisiejszego rynku nieruchomości i zadowolić wszystkich naszych Klientów.

Realizowane przez nas inwestycje powstają przy współudziale sprawdzonego zespołu architektów, gwarantując nowoczesne rozwiązania i funkcjonalność naszych obiektów. W procesie budowlanym wykorzystujemy technologie dające gwarancję jakości i wytrzymałości.

Jesteśmy przekonani, że oferując dobry produkt, rzetelną i profesjonalną obsługę, spełniamy wysokie wymagania naszych Klientów.

Kontakt

Torus sp. z o.o. sp. k.

ul. Arkońska 6/A4

80-387 Gdańsk

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne