Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

KRJ Partner deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
KRJ Partner Sp. z o.o.

KRJ Partner Sp. z o.o.

KRJ Partner to nowocześnie zarządzana firma deweloperska powstała w 2004 roku. Od początku swego istnienia postawiliśmy sobie za cel realizację inwestycji komfortowych, nowoczesnych i bezpiecznych.

Profesjonalna obsługa, koncentracja na rozpoznaniu i realizacji potrzeb Klienta oraz wysoka jakość domów i mieszkań to podstawa działania KRJ Partner.

Podejmując się inwestycji mieszkaniowych, zawsze mamy na uwadze maksimum zadowolenia Klienta. Intensywny rozwój zapewniają nam głównie polecenia od obecnych mieszkańców naszych osiedli i domów. Wszystkie inwestycje KRJ Partner cechuje wysoka jakość, uzyskiwana dzięki przemyślanym koncepcjom architektonicznym, odpowiedniemu doborowi materiałów i technologii wykonania oraz dbałości o każdy detal wykonawczy. Dysponując doświadczeniem, kompetentnym zespołem pracowników oraz wiedzą na temat rynku nieruchomości jesteśmy w stanie zagwarantować swoim Klientom usługi najwyższej jakości.

Kontakt

KRJ Partner Sp. z o.o.

ul. Sobieskiego 20 A

84-230 Rumia

Inwestycje

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne