Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

DM Invest deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
DM Invest Sp. z o.o.

DM Invest Sp. z o.o.

Spółka DM Invest powstała pod koniec 2009 roku. Oferujemy nowe budynki mieszkalne w sprzedaży bezpośredniej na rynku trójmiejskim i okolicach. Szczególną wagę przykładamy do klasy projektów architektonicznych i funkcjonalności mieszkań oraz jakości wykonania nieruchomości.

Naszym celem jest stabilny rozwój firmy, a naszą ambicją - oferowanie klientom nieruchomości o najlepszym na rynku stosunku jakości do ceny. Naszym sukcesem będzie długotrwałe zadowolenie mieszkańców z nieruchomości ? ze standardu wykonania, atrakcyjnego, niewychodzącego z mody projektu, bezpieczeństwa oraz doskonałej lokalizacji.

Pragniemy również, aby wszystkie wymienione atuty naszych inwestycji skutkowały dla klienta wzrostem wartości nieruchomości w czasie.

Naszą misją jest realizowanie starannie przemyślanych inwestycji budowlanych o najlepszym na rynku stosunku jakości do ceny, tworzenie miejsc pracy w przejrzystym i uczciwym środowisku oraz osiąganie godziwych zysków umożliwiających stabilny rozwój firmy.

Powyższe cele można osiągnąć tylko w oparciu o wzajemną uczciwość, partnerstwo, szacunek dla ludzi i otoczenia. Wiemy, także że gwarancją zadowolenia naszych klientów jest fachowy zespół potrafiący zrozumieć ich potrzeby, dający wsparcie w każdej kłopotliwej sytuacji jaka może pojawić się w czasie nabywania nieruchomości. Nieustannie staramy się wyprzedzać potrzeby naszych klientów i urzeczywistniać ich marzenia o bezpiecznym i komfortowym życiu oraz dbać o kreowanie wartości architektonicznych, dlatego też nasze inwestycje cechuje nowoczesność i dbałość o ich realizację.

Kontakt

DM Invest Sp. z o.o.

ul. Lipowa 5/2

81-702 Sopot

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne