Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

BMC deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
BMC Sp. z o.o.

BMC Sp. z o.o.

Oto fundamenty, na których od dziesięciu już lat BMC sp. z o.o. buduje swoją pozycję na rynku trójmiejskich firm deweloperskich. Budujemy największe z marzeń - piękne domy i mieszkania - dokładając wszelkich starań, by były one estetyczne, wygodne i trwałe.

Funkcjonalność i jakość to dla nas priorytety, dlatego wybieramy wyłącznie sprawdzone technologie, rozwiązania i materiały. Stawiamy na wysokiej klasy specjalistów - pracują dla nas najlepsi architekci, a solidne wykonanie gwarantują doświadczone ekipy budowlane.

Niezwykle ważne jest dla nas bezpieczeństwo inwestycji, dlatego współpracujemy ze sprawdzonymi, posiadającymi liczne rekomendacje, kontrahentami i partnerami finansowymi. Nasze osiedla powstają w oparciu o własne środki finansowe, co jest najlepszą gwarancją terminowego wykonania wszystkich prac budowlanych.

BMC sp. z o.o. (deweloper Gdańsk) stawia na ekologię - wykorzystujemy wyłącznie te rozwiązania, które nie stoją z nią w sprzeczności, dbając o jak najkorzystniejsze, zgodne z prawem o poszanowaniu przyrody zagospodarowanie terenu naszych inwestycji.

Wynik naszych prac to m.in. Osiedle Prometeusza oraz Osiedle pod Modrzewiem w gdańskiej dzielnicy Osowa - jedne z najciekawszych inwestycji mieszkaniowych na tym terenie. Cieszą się one zasłużonym uznaniem mieszkających w nim osób - naszych zadowolonych klientów.

Właśnie tak powstają nasze osiedla. Właśnie tak powstaje twoje mieszkanie. Budujemy je dla Ciebie. Budujemy twoje marzenia.

Kontakt

BMC Sp. z o.o.

ul. Minerwy 11

80-299 Gdańsk

  • Biuro sprzedaży
    Centrum Kwiatkowskiego (I Piętro)
    ul. 10 lutego 16
    81-364 Gdynia
  • 58 7831770
  • (58) 742 10 92
  • www.bmc.gda.pl

Inwestycje

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne