Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Hanza deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
Hanza Grupa Inwestycyjna

Hanza Grupa Inwestycyjna

HANZA Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. jest firmą deweloperską działającą na trójmiejskim rynku nieruchomości od 2001 roku.

Specjalizuje się w budowie mieszkań i domów jednorodzinnych oraz kameralnych inwestycji wielorodzinnych o podwyższonym standardzie. Jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Badania rynkowe przeprowadzone w ostatnich latach przez ceniony instytut badawczy Millward Brown SMG/KRC pokazały, iż znajduje się w grupie pięciu najbardziej rozpoznawalnych marek deweloperów w Trójmieście.

Do najbardziej znanych i realizacji Hanzy należą m.in.: Willa Hanza w Sopocie, Willa Nadmorska i Dom Z Widokiem Na Morze w Gdyni, Kamieniczki Akademickie, Kamienice Nad Strzyżą, oraz osiedle Cztery Pory Roku Gdańsku. Hanza dąży do pozyskania jak najszerszego grona zadowolonych Klientów - pozytywny wizerunek buduje cierpliwie w oparciu o całokształt prowadzonej działalności: od projektu i jego walorów poczynając, poprzez wysoką jakość obsługi Klienta i otwartość na zaspokojenie jego potrzeb na każdym etapie współpracy, jakość wykonania produktu, kończąc zaś na najważniejszym elemencie, jakim jest ostateczna satysfakcja Klienta.

Miarą skuteczności starań spółki są wyniki analiz marketingowych, pokazujące, że blisko 50% mieszkań i domów sprzedaje Klientom, którzy zdecydowali się na współpracę z nią dzięki rekomendacji rodziny, przyjaciół, znajomych.

W czerwcu 2012 Hanza przystąpiła do Programu Rzetelna Firma. Współpracę z nią rekomenduje Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A., potwierdzając tym samym, że jest DEWELOPEREM GODNYM ZAUFANIA.

Kontakt

Hanza Grupa Inwestycyjna

Miałki Szlak 4/8

80-717 Gdańsk

Inwestycje

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne