Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Kokoszki deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
PB Kokoszki S.A.

PB Kokoszki S.A.

Przedsiębiorstwo Budowlane Kokoszki S.A. powstało w 1969r. i od tego czasu jest jednym z największych przedsiębiorstw budowlanych na rynku gdańskim.

Produktem naszej firmy są usługi budowlane w zakresie budownictwa ogólnego i przemysłowego oraz produkcja prefabrykowanych elementów budowlanych (nasza Wytwórnia Elementów Prefabrykowanych jest członkiem Stowarzyszenia Bezpiecznej Prefabrykacji Betonowej).

Przedsiębiorstwo było wykonawcą największych osiedli mieszkaniowych Gdańska, m.in. Żabianki, Zaspy, Suchanina, Moreny, Chełmu, Oruni, co stanowi 30% oddanych w Gdańsku mieszkań po 1945r.

Od 1996 roku zmiany własnościowe i kapitałowe stworzyły istotne podstawy dla możliwości rozwojowych przedsiębiorstwa.

Firma rozszerzyła strukturę usług budowlanych i rozpoczęła w mieszkalnictwie usługi deweloperskie oraz w większym niż dotychczas stopniu uczestniczy w realizacji inwestycji poza sektorem mieszkaniowym m.in. zrealizowała "Dom pod wieżą" w Sopocie, budynek "Urzędu Pracy" w Gdyni, rozbudowała i zmodernizowała siedzibę Radia Gdańsk, Banku PKO BP w Gdańsku-Wrzeszczu, Filharmonię Bałtycką oraz Urząd Skarbowy w Gdańsku.

Przedsiębiorstwo nasze jest dwukrotnym laureatem konkursu o Platynowe Wiertło BOSCHA, nagrody wręczanej na Targach Budownictwa w Poznaniu. Kluczem do sukcesu P.B. KOKOSZKI jest doskonała jakość i terminowość wywiązywania się z zadań.

Kontakt

PB Kokoszki S.A.

ul. Budowlanych 31

80-298 Gdańsk

 • Biuro Sprzedaży:
  Gdańsk-Morena, ul. Jaśkowa Dolina 101,
  czynne: pon.-pt. w godz. 9-17
  tel. 58-349-40-62
  E-mail: mieszkania@kokoszki.pl
 • +48 58 347 53 49,
  +48 58 349 40 62
 • +48 58 341 29 71
 • www.kokoszki.pl

Inwestycje

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne