Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Zatoka deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
Zatoka Development

Zatoka Development

Zatoka Development to spółka wyłącznie z polskim kapitałem, prowadząca działalność na trójmiejskim rynku deweloperskim. Powstała na bazie wcześniejszych działań gdańskiej firmy Zatoka, zarządzającej siecią sklepów spożywczo-przemysłowych "Zatoka", znajdujących się na terenie Trójmiasta.

Misją spółki jest profesjonalne wsparcie mieszkańców Trójmiasta w realizacji ich pragnień o własnym mieszkaniu, a satysfakcja Klientów, poczucie bezpieczeństwa i spełnienia to największa wartość wszystkich podejmowanych przez nas działań.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom jak najszerszej rzeszy Klientów, oferujemy mieszkania z różnych segmentów cenowych - od wysokiej jakości osiedli mieszkaniowych w przystępnych cenach, łączących komfort i jakość wykonania, po prestiżowe apartamenty o podwyższonym standardzie w najatrakcyjniejszych lokalizacjach.

Kontakt

Zatoka Development

ul. Skarszewska 5

83-200 Starogard Gdański

Inwestycje

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz

Garnizon

"Garnizon" to unikatowa inwestycja w sercu trójmiejskiej metropolii gdzie w ścisłym, historycznym centrum miasta splatają się harmonijnie funkcje mieszkaniowe, biurowe, usługowe i... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne