Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Myoni deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
Myoni Sp. z o.o.

Myoni Sp. z o.o.

MYONI GROUP otwiera przed Tobą drzwi do świata prestiżu i doskonałej jakości. Od 15 lat zajmujemy się profesjonalną realizacją projektów z zakresu budownictwa mieszkaniowego i użytkowego. W niedługim czasie pragniemy osiągnąć pozycję niekwestionowanego lidera na rynku nieruchomości luksusowych.

Historia naszej grupy sięga 1993 roku. Właśnie wtedy obecny prezes MYONI GROUP i twórca jej sukcesu, Andrzej Piliszek, rozpoczął działalność budowlano - wykonawczą, a w 1999 roku zmienił profil firmy na deweloperski. Działalność tę kontynuowała założona w 2002 roku firma Zbyrcok Sp. z o.o., która trzy lata później przekształciła się w MYONI GROUP. W skład grupy wchodzą obecnie następujące spółki celowe: MYONI Sp. z o. o., Słoneczna Rezydencja Sp. z o. o. oraz Orłowska Riwiera Sp. z o. o.

Od początku naszego istnienia specjalizujemy się w realizacji unikalnych projektów mieszkaniowych, nieustannie poszukując nowych standardów i technologii. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom naszych Klientów. Każdą naszą inwestycję poprzedza niezwykle staranny proces wyboru lokalizacji. Wierzymy bowiem, że jest to jeden z najważniejszych elementów decydujących o wyborze przyszłego miejsca zamieszkania.

W trosce o pełną satysfakcję Klientów, MYONI GROUP dba również o finansowe bezpieczeństwo realizowanych inwestycji. W tym celu współpracuje z wiodącymi na polskim rynku finansowym bankami, takimi jak PKO BP S.A., Fortis Bank Polska S.A. oraz NOBLE BANK S.A.

Kontakt

Myoni Sp. z o.o.

ul. Chocimska 14

00-791 Warszawa

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne