Nowe mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

M1-Alfa Osiedla deweloper - Mieszkania w Gdansku, Gdyni i Sopocie na sprzedaz, nowe

Deweloperzy

Domy w Gdańsku
M1-Alfa Osiedla sp. z o.o sp. j

M1-Alfa Osiedla sp. z o.o sp. j

Inwestorem osiedla Alfa Park jest spółka celowa o nazwie M1-Alfa Osiedla Spółka z o.o., Spółka Komandytowo-Akcyjna, należąca do Grupy JWK.

Grupa JWK została założona w 1997 roku jako polsko-norweska inicjatywa zajmująca się zarządzaniem, budową i sprzedażą projektów nieruchomościowych w Polsce.

Grupa z sukcesem ukończyła 90,000 mkw powierzchni handlowej mając jednocześnie w przygotowaniu kolejne 95,000 mkw powierzchni centrów handlowych oraz ponad 200,000 mkw powierzchni mieszkalnej.

Silna historia inwestycyjna w połączeniu z zarządem mającym możliwość zabezpieczania obiecujących projektów, aranżowania finansowania, wznoszenia pierwszorzędnych obiektów oraz komercjalizacji powierzchni handlowej na wysokim poziomie czynszu pozwoliło Grupie wierzyć, że może zaoferować stabilne i atrakcyjne środowisko dla inwestorów chcących uczestniczyć w rozwoju nieruchomości w Polsce.

Kontakt

M1-Alfa Osiedla sp. z o.o sp. j

ul. Myśliwska 102; C.H Victor

80-283 Gdańsk

Inwestycje

Jeżeli znalazłeś błąd lub nieścisłość w prezentowanych informacjach - powiadom nas o tym: Kontakt

Mapa inwestycji

Inwestycje w Trójmieście dostępne w programie MdM

Zobacz

Młyniec Dywizjonu 303 - Gdańsk Zaspa

Młyniec Dywizjonu 303

Atrakcyjny budynek, dogodnie położony w jednej z najbardziej lubianych dzielnic - gdańskiej Zaspie. Doskonała lokalizacja i bezproblemowe skomunikowanie z całym Trójmiastem. Dodatkowo... czytaj wiecej

Kredyty hipoteczne